Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

12.12.2017 | 15:09

За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charit?» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина),  в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

more...

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ НАРАДУ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

12.12.2017 | 14:05

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з головою районної ради Богданом Максимовим провели нараду з питань функціонування закладів охорони здоров’я в Зборівському районі.

На нараду запрошувалися начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Стахів, начальник управління Державної Казначейської служби України у Зборівському районі Володимир Гнатієвич, виконувач обов’язків начальника відділу охорони здоров’я РДА Роман Моравель, головний лікар КЗ «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради Ольга Кубант,  головний лікар Зборівської ЦРЛ Богдан Зембра та головний бухгалтер Зборівської ЦРЛ Люба Романів.

more...

Відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

12.12.2017 | 12:05

Під час засідання члени координаційної ради заслухали інформації про діяльність районного  відділу  поліції ГУНП  в Тернопільській області відповідно до вимог Закону України «Про попередження насильства в сім”ї», забезпечення виявлення осіб, здійснення соціального супроводу, надання допомоги  постраждалим від торгівлі людьми, в тому числі серед внутрішньо переміщених осіб та представників національних меншин, про затвердження плану роботи районної міжвідомчої координаційної ради  на 2018 рік.

more...

Зборівська районна державна адміністрація інформує

11.12.2017 | 15:19

До вашої уваги інформаційн матеріали Кабінету Міністрів України з актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку».

more...

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту РДА інформує

11.12.2017 | 15:09

9 грудня 2017 року у манежі Тернопільського педагогічного університету відбувся чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики на «Призи від Миколая».

Змагання проводились у двох вікових групах 2004-2005 р.н., 2006 р.н. і  молодші.

more...

Провідна литовська компанія у сонячній енергетиці зацікавлена започаткувати виробництво сонячних модулів в Україні

11.12.2017 | 15:05

У рамках візиту до Литви Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з Головою правління литовської компанії «Global BOD Group» (http://www.globalbodgroup.com) Відмантасом Янулєвічюсом. Компанія об’єднує низку підприємств у сонячній енергетиці та сфері високих технологій.

 

more...

Володимир Гройсман: Ми ухвалили бюджет і впевнено входимо в 2018 рік

11.12.2017 | 14:52

Вчасне ухвалення  закону про Державний бюджет на 2018 рік дозволить підготуватися до всіх фінансових новацій і впевнено розпочати новий рік. Про це в ефірі телеканалу 112.ua сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

more...

Проведено нараду щодо фінансування установ району в умовах утворення об’єднаних територіальних громад

11.12.2017 | 14:43

Сьогодні голова райдержадміністрації Ігор Яворський спільно з головою районної ради Богданом Максимовим та начальником фінансового управління РДА Оксаною Стахів провели робочу нараду щодо фінансування установ району на 2018 рік.

Участь у нараді взяли голова Зборівської об’єднаної територіальної громади Руслан Максимів, заступник начальника- начальник бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації Петро Ревега, помічник народного депутата України Тараса Юрика Василь Мудло та головні розпорядники коштів районного бюджету.

more...

Розглянули питання підготовки до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

11.12.2017 | 10:46

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій провів робочу зустріч з головою громадської організації «Спілка Чорнобиль» Михайлом Ониськом, де розглянули питання підготовки до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

more...

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада із керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та організацій

11.12.2017 | 10:25

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій провів нараду із керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних управлінь та організацій.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги