Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес»

14.11.2018 | 16:19

14 листопада 2018 року у місті Зборів відбувся просвітницький інтерактивний захід «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес».

Мета заходу – привернути увагу педагогів до застосування у закладах освіти системи духовних та моральних цінностей, які пронує Українська Хартія вільної людини для формування майбутнього громадянина-патріота.

more...

Проведено нараду щодо передачі окремих бюджетних установ Зборівській ОТГ

14.11.2018 | 15:03

Сьогодні голова райдержадміністрації Ігор Яворський спільно із своїм першим заступником Марією Назарчук, головою районної ради Богданом Максимівим та начальником фінансового управління РДА Оксаною Стахів провели робочу нараду щодо фінансування установ району на 2019 рік.

Участь у нараді взяли голова Зборівської об’єднаної територіальної громади Руслан Максимів, начальник фінансового відділу Зборівської ОТГ Володимир Багрій, помічник народного депутата України Тараса Юрика Василь Мудло та головні розпорядники коштів районного бюджету.

more...

Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.11.2018 | 14:23

Основними завданнями комісії є розгляд звернень з питань призначення (відновлення) усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій та надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. В ході засідання було розглянуто одне звернення щодо призначення адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

more...

При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні дані про страховий стаж

14.11.2018 | 13:51

Для розрахунку розмірів допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними), що надається за кошти Фонду соціального страхування України, можуть бути використані електронні відомості щодо страхового стажу працівника. Крім того, якщо відповідні дані вже наявні в страхувальника (роботодавця), отримувати їх повторно не потрібно.

more...

Для 76% дітей застрахованих батьків Фондом профінансовано реабілітацію за профілем цукрового діабету

14.11.2018 | 13:48

Упродовж трьох кварталів 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України послуги з реабілітаційного лікування отримали 1004 дітей у супроводі 978 дорослих. З них 760 дітей, або 76% пройшли відновне лікування за профілем цукрового діабету.

Фонд соціального страхування України забезпечує 100-відсоткове покриття потреби в забезпеченні лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів членів сімей (дітей) застрахованих осіб.

more...

ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

13.11.2018 | 15:19

У залі Зборівського районного будинку культури відбулись урочистості, приурочені Всеукраїнському Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва. На заході зібралося чимало людей, які об'єднані спільною метою - зробити  по- справжньому культурним та творчим краєм Зборівщину.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

13.11.2018 | 13:35

Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право за земельну ділянку?

Владислав Хоменчук

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).  У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у  таких розмірах:

more...

ЯК ЗМУСИТИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЗРІЗАТИ АВАРІЙНЕ ДЕРЕВО?

13.11.2018 | 13:10

Досить часто трапляються випадки в яких ми не знаємо що робити, або вчиняємо якісь дії, які як наслідок стають протиправними. Так може трапитись коли ми для власної безпеки та безпеки своїх рідних і сусідів хочемо зрізати дерево, яке майже сухе, а під час вітру воно починає тріщати і з нього падають гілки різних розмірів.

more...

УСИНОВЛЕННЯ

13.11.2018 | 13:06

Усиновлення -  прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду. Усиновлення дитини провадиться у її найвищих інтересах для забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя.

more...

ОСОБЛИВОСТІ СТРАХУВАННЯ ЗДОРОВ’Я

13.11.2018 | 13:04

Всі ми згодні з тим, що здоров'я не купиш за гроші. А профілактика та відновлення здоров'я можуть обійтися дуже дорого. Якісні медичні послуги коштують недешево. Тому ліпше здоров’я застрахувати.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги