Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Заліщани відзначили 4-ту річницю Дня Гідності та Свободи

22.11.2017 | 09:22

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи в районному центрі відзначено четверту  річницю початку Революції Гідності. Цього дня віддаємо шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

more...

Чергове засідання колегії Заліщицької райдержадміністрації

22.11.2017 | 08:58

20 листопада 2017 року Заліщицька районна державна адміністрація провела чергове засідання колегії.

more...

Відеонарада з питань реформування бібліотечної системи

22.11.2017 | 08:38

21 листопада 2017 року о 08.30 год. відбулась відео-нарада при заступникові голови обласної державної адміністрації з питань реформування бібліотечної системи області за підсумками 2017 року. Участь взяли перший заступник голови РДА Р.Краснюк, начальник фінансового управління РДА М.Ливак, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА О.Безушко.

more...

Представники діаспори закордонних українців відвідали Тернопільщину

21.11.2017 | 15:16

Протягом дев’яти днів в Україні перебувають представники української діаспори з 22 країн світу, студенти місцевих університетів, молодіжні товариства українців з діаспори. Мета їхнього приїзду – ознайомлення з діяльністю органів місцевого самоврядування, співпраця зі ЗМІ та обмін культурними цінностями. Тернопільщину шестеро представників діаспори з Литви, Польщі, Бразилії, України, Грузії та Російської Федерації відвідали за сприяння народного депутата України Олега Барни та за ініціативи голови Тернопільскої ОДА Степана Барни.

more...

На Тернопільщині перепоховали жертв «Ягільницької трагедії»

20.11.2017 | 14:00

«Нарешті спокій віднайдуть невинно убієнні…» 19 листопада, у Чорткові перепоховали 60 останків жертв «Ягільницької трагедії», серед яких були жителі Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей. Це саме ті в’язні Чорківської тюрми, яких 27 листопада 1942 року розстріляли німецькі окупанти. Їхню могилу вдалося знайти лише через 75 років після жахливої трагедії у полі між селами Ягільниця та Нагірянка, що на Чортківщині. І сталося це завдяки наполегливості ініціатора пошукових робіт, директора Чортківського педагогічного коледжу Романа Пахолка.

more...

На Тернопільщині освятили Меморіал пам’яті жертвам псевдособору 1946 року

20.11.2017 | 13:58

У селі Мушкатівка Борщівського району відбулася посвята та відкриття єдиного в Україні Меморіалу пам’яті жертвам псевдособору 1946 року. Спеціально на відкриття приїхав Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Участь у заході взяли також голови Тернопільської ОДА Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук.

more...

Cуб’єкти господарювання Тернопільщини зустрінуться з представниками німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ GMBH

20.11.2017 | 13:56

21 листопада відбудеться зустріч суб’єктів господарювання з представниками німецького Товариства з міжнародного співробітницта GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit), щодо можливості стажування менеджерів експортно- та імпортно-орієнтованих підприємств шляхом проведення бізнес-сесій у Німеччині.

more...

Відзначили день працівника сільського господарства

20.11.2017 | 13:04

У п’ятницю відбулись урочисті заходи з нагоди дня працівника сільського господарства. Привітали працівників галузі перший заступник голови райдержадміністрації Р.Краснюк та керуючий справами районної радиП.Мирончук, висловивши вдячність  за сумлінну працю, допомогу по закупівлі екіпірування для учасників АТО та продуктів харчування. Також із привітальним словом виступив начальник відділу з питань агропромислового розвитку РДА І.Тимчук.

Кращих працівників галузі  відзначили грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

more...

Депутати пiдтримали урядову iнiцiативу захисту бiзнесу вiд "маски-шоу"

20.11.2017 | 12:52
16 листопада Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. more...

На Тернопільщині активно працюють над розвитком системи охорони здоров’я у сільській місцевості

15.11.2017 | 15:37

Про те, як має працювати та розвиватися система охорони здоров’я у зв’язку із медичною реформою, що для цього потрібно зробити і які напрацювання вже є, обговорили під час відео-наради з головами РДА та ОТГ. Інформував про основні зміни начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема