Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Приємності для школярів

19.04.2019 | 08:11

Нові комп‘ютери отримали учні ЗОШ с.Поділля. 
За сприяння народного депутата Олега Барни були виділенні кошти для їх прибання. 
Вручили та поспілкувались із педагогічним колективом та учнями школи голова адміністрації Борис Шипітка та начальник відділу з питань освіти, молоді та спорту Богдан Папушко.

more...

Чорнобильської трагедії

19.04.2019 | 08:06

18 квітня 2019 року перший заступник голови Заліщицької районної державної адміністрації Краснюк Роман провів оргкомітет щодо проведення в районі заходів щодо відзначення роковин Чорнобильської трагедії.

more...

Дністровський каньйон

18.04.2019 | 14:20

Президент України Петро Порошенко підписав Указ Про зміну меж національного природного парку «Дністровський каньйон». До його території тепер включено ще 901,1 гектара земель. Більше https://www.president.gov.ua/documents/1472019-26550?fbclid=IwAR0hC1Pqdm8Ww1368l-psogXTtRZYuxoBLa49fpBYuil-K_Fnuyt0htYoUM

more...

Алея пам‘яті

18.04.2019 | 09:53

Сім‘ї загиблих Героїв Небесної Сотні та матері і дружини загиблих воїнів АТО спільно із студентами відокремленого структурного підрозділу Національного аграрного університету «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» здійснили висадку «Алеї пам‘яті».

more...

Великдень для Героїв

18.04.2019 | 08:50

17 квітня 2019 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «Великдень для Героїв» на верхньому кладовищі м.Заліщики відбулося покладання квітів та запалення лампадок на могилах загиблих Героїв-воїнів АТО за участі голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука, голови Заліщицької районної державної адміністрації Бориса Шипітки, а також матерів загиблих воїнів АТО та родин загиблих Героїв Небесної Сотні.

more...

Щорічний передвеликодній сільськогосподарський ярмарок відбудеться цієї суботи, 20 квітня, у Тернополі

17.04.2019 | 10:20

Фермери, сільськогосподарські та переробні підприємства області продаватимуть свою продукцію на п’яти локаціях.

Традиційно, за словами директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимира Стахіва, придбати крупи, борошно, м’ясо, овочі та фрукти, цукор, зерно тощо можна буде на таких локаціях:

more...

Борис Шипітка - голова адміністрації провів нараду щодо проведення в районі заходу в рамках Всеукраїнської акції «Великдень для Героїв», який відбудеться 17 квітня.

17.04.2019 | 09:35

Обговорили із пристуніми усі важливі моменти зустрічі та уточнили години проведення заходів протягом дня. 
Заплановано: майстер-клас по замішуванню тіста до випікання «Паски для Героя»; із писанкарства для дорослих та дітей. На території ВПНУБІП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Євгена Храпливого» буде здійснено закладання липової алеї. Також заплановані екскурсії для матерів загиблих учасників АТО ( панорама м.Заліщики, Червоногородський замок та Джуринський водоспад в с.Нирків.

more...

Звання України «Мати-героїня»

17.04.2019 | 09:32

Відповідно до Закону України «Про державні нагороди», є державною нагородою і є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною. 
Почесну місію вручення жительці міста Заліщики Світлані Йосипівні Михалюк, вручення державної нагороди «Мати-героїня» здійснили голова адміністрації Борис Шипітка, начальник відділу з питань освіти, молоді та спорту РДА Богдан Папушко та головний спеціаліст даного відділу Галина Самковська. 
Світлана Йосипівна разом із чоловіком проживає у місті Заліщики та разом виховують семеро дітей.

more...

Порядок звернення суду України із судовим дорученням у адміністративній справі про надання правової допомоги до іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави

17.04.2019 | 09:28

Іноземці, особи без громадянства, іноземні юридичні особи, іноземні держави (їх органи та посадові особи) та міжнародні організації (далі - іноземні особи) мають право звертатися до судів України для захисту своїх прав, свобод чи інтересів. Іноземні особи мають процесуальні права та обов’язки нарівні з фізичними і юридичними особами України, крім випадків, передбачених Конституцією України та законами України, а також міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

17.04.2019 | 09:20

Доброго дня!  Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати, тому одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

Микола Гнатюк

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема