Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

                    

                           

7 грудня - День місцевого самоврядування

07.12.2017 | 11:33

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. 
Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. 
Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. 
Тож бажаю кожному з Вас здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови нашої України. 

Голова районної державної адміністрації      Олександр ПОХИЛИЙ

more...

До уваги водіїв! На Тернопільщині створені місця для відстою автомобілів під час негоди

05.12.2017 | 08:28
Враховуючи погіршення погодних умов та з метою убезпечення руху транспорту на дорогах Тернопільської області створені спеціальні місця для відстою автомобілів. Водії можуть  скористатися ними та перечекати негоду доки дорожні служби розчищатимуть дорогу для подальшого безпечного руху. more...

Стань успішним підприємцем! Увага! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

08.11.2017 | 09:33

Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів

За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

Учасником цього інкубатора може стати кожен, – як особи, які тільки планують розпочати бізнес так і діючі підприємці.

more...

Роз’яснення змін у законодавстві, пов’язаних з прийняттям пенсійної реформи

19.10.2017 | 15:36

В зв’язку з прийняттям Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» працівниками Тернопільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Тернопільської області проводяться виїзні  прийоми громадян в об’єднаних громадах, сільських. селищних радах району щодо  роз’яснення змін в пенсійному законодавстві, які відбулись з 01.10.2017 року, відповідно до затвердженого графіку:

more...

В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії

11.10.2017 | 08:31

    У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно  не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.

 

Урядовий вісник_субсидії_жовтень.docx

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

12.12.2017 | 15:33

 За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charit?» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина),  в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

more...

Прийом громадян на віддаленому робочому місці

12.12.2017 | 15:20

 Згідно з затвердженим графіком, начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух та начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у Тернопільському районі Ірина Лебідь провели виїзний прийом громадян на віддаленому робочому місці у Байковецькій громаді.

more...

Проведено нараду з питань рейтингової оцінки району

12.12.2017 | 15:11

12 грудня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Осядача відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів РДА та служб району. В ході наради детально проаналізовано виконання рейтингових показників оцінки результатів діяльності району за січень-жовтень 2017  року.

 

more...

Триває підготовка до сесії районної ради

12.12.2017 | 09:48

 11 грудня відбулася нарада з питань підготовки та проведення 14 сесії Тернопільської районної ради, яку провів голова районної державної адміністрації Олександр Похилий  за участю голови районної ради Андрія Галайка, заступників голови райдержадміністрації та начальника фінансового управління райдержадміністрації  з метою обговорення робочих питань підготовки до сесії.

more...

Відбулася нарада з питань розширення мережі дошкільних навчальних закладів району

12.12.2017 | 09:17

 11 грудня голова районної державної адміністрації Олександр Похилий провів нараду щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів району.

В ході наради йшлося про джерела фінансування для розширення мережі  дошкільних навчальних закладів. В результаті обговорення доручено відділу освіти спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації та сільськими,селищними головами району здійснити детальний аналіз стану розширення мережі дошкільних навчальних закладів району, опрацювати пропозиції та подати конкретні розрахунки щодо відкриття нових дошкільних закладів та додаткових груп відповідно до потреб населення.

more...

Верховна Рада ухвалила підготовлений урядом бюджет економічного зростання

11.12.2017 | 16:48

 Пришвидшене зростання економіки дасть можливість в наступному році забезпечити середню заробітну плату на рівні 10 тис грн

7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет гарантує безперебійне фінансування видатків, забезпечити взяті урядом зобов’язання щодо подальшого зростання соціальних стандартів, продовження  надважливих реформ. В бюджеті-2018 передбачене зростання видатків розвитку майже на 27%. Пожвавлення економіки сприятиме подальшому зростанню зарплат. В наступному році середня зарплата по країні зросте до 10 тис грн.

more...

Провідна литовська компанія у сонячній енергетиці зацікавлена започаткувати виробництво сонячних модулів в Україні

11.12.2017 | 15:49

 У рамках візиту до Литви Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з Головою правління литовської компанії «Global BOD Group» (http://www.globalbodgroup.com) Відмантасом Янулєвічюсом. Компанія об’єднує низку підприємств у сонячній енергетиці та сфері високих технологій.

more...

Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини

11.12.2017 | 15:32

 У всіх закладах загальної середньої освіти Тернопільського району  було проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

У школах району також організовано і проведено:

more...

Олександр Похилий взяв участь у відео-нараді

11.12.2017 | 10:48

11 грудня голова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь у відео-нараді, яку провів з керівниками районів голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Впродовж наради було обговорено питання підсумків осіннього призову громадян на строкову військову службу та виконання завдання із відбору на військову службу за контрактом в області; стану експлуатації автомобільних доріг в області; будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ; змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна.

more...

Соціально - профілактична акція «Знай свої права!» в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права»

11.12.2017 | 09:18
8 грудня Тернопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Тернопільським районним відділенням поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області забезпечено проведення соціально - профілактичної акції «Знай свої права!» в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права» та з нагоди проголошення Загальної деларації прав людини для учнів 9-10 класів Великобірківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.  more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації