Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

                    

                           

Відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія»!

15.02.2018 | 15:30

З метою вдосконалення роботи органів Пенсійного фонду України в Тернопільській області в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами міста Тернополя та Тернопільського району:

16 лютого 2018 року з 11-00 до 13-00 за телефоном (0352) 23-56-77 першим заступником начальника Тернопільського об’єднаного управління Ніною Якимівною Банзерук буде проведена «пряма телефонна гаряча лінія» щодо роз’яснення та консультації громадянам з тих чи інших питань, що стосується компетенції Фонду.

more...

До уваги власників корів

14.02.2018 | 15:20

На виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2016-2020 роки, департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації проводить прийом документів для виплати часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння для особистих селянських господарств населення.

more...

Третя хвиля конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”

08.02.2018 | 14:20

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”( tfd.ier.com.ua ), що фінансується ЄС, оголошує про третю хвилю конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”.

more...

08.02.2018 | 14:16
  more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

28.12.2017 | 09:45
more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулась “пряма телефонна гаряча лінія”

16.02.2018 | 15:40

З метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації в Тернопільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області 16 лютого 2018 року заступник начальника об’єднаного управління Ніна Банзерук провела “пряму телефонну гарячу лінію”.

Громадяни, які зателефонували, здебільшого цікавились питаннями щодо перерахунку пенсій, умов призначення пенсій за віком та за вислугою років, можливостей набуття страхового стажу.

more...

Нарада щодо створення інклюзивно-ресурсного центру у Тернопільському районі

16.02.2018 | 12:26

Про створення інклюзивно-ресурсного центру у Тернопільському районі з метою реалізації державної політики щодо освіти дітей з особливими освітніми потребами йшлося на нараді, яку провів  заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник. Основну увагу було звернуто на недопущення дискримінації та порушення прав дітей, доступності освітніх послуг з раннього віку,  дотримання найкращих інтересів дитини.

more...

Вiдбiр до нацiональної збiрної України Iгор нескорених розпочато

15.02.2018 | 09:13

В Україні розпочато збір анкет на участь у Іграх Нескорених 2018. Цього року п’ятнадцять учасників нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї.

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які мають посвідчення учасника бойових дій та були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО або в ході миротворчих операцій за участю України.

more...

Подбай про своє майбутнє!

14.02.2018 | 15:25

Відбувся черговий семінар в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості за участю першого заступника начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ніни Банзерук.

«Кожен працівник повинен знати, що відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” з 01.01.2004 року страховий стаж роботи зараховується, як повний місяць при умові нарахування заробітної плати не менше мінімального розміру та повної сплати страхових внесків», - зазначила Ніна Банзерук.

more...

Зустріч-заняття з декорування стрітенських свічок.

14.02.2018 | 14:22

Серед свят лютого особлива роль належить Стрітенню, одному з дванадцяти головних церковних свят, яке урочисто почали відзначати з кінця V століття. Стрітення Господнє – свято, що символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. В народній традиції це свято початку весни, перших громів, що саме цього дня мають неодмінно зустрітися зима з літом. Напередодні свята відділенням денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району проведено зустріч-заняття з підопічними з декорування стрітенських свічок. Стрітенська свічка –«громниця»- головний атрибут свята, освячують її лише раз в рік особливим чином і вважається вона дуже помічною. Їх зберігали весь рік і запалювали під час домашньої молитви.

more...

Підопічні територіального центру отримали допомогу за місцем проживання (фото)

14.02.2018 | 14:15

З метою надання адресної  натуральної допомоги підопічним територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району відділенням організації надання адресної  грошової та натуральної допомоги  доставлено асортимент товарів  (одяг, взуття, матраци, меблі) з «Банку речей»  за місцем проживання підопічних.

more...

В райдержадміністрації обговорили питання щодо запобігання захворюваності свиней на африканську чуму.

14.02.2018 | 11:30

Заступник голови райдержадміністрації  Андрій Колісник провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Під час засідання було обговорено питання щодо запобігання захворюваності свиней на африканську чуму, а також захворюваності тварин на сказ в районі. За результатами обговорення прийнято ряд запобіжних заходів.

more...

Степан Барна: Новостворені ОТГ повинні стати локомотивами державної політики, які забезпечать освоєння земельних ресурсів (фото)

14.02.2018 | 08:42

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна вручив Меморандуми про співпрацю, під час передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності, у комунальну власність, головам об’єднаних територіальних громад. Очільник області наголосив, що саме ОТГ повинні бути локомотивами державної політики, які забезпечать освоєння земельних ресурсів.

more...

Відбулися змагання з шахів в залік ХХУІІІ сільських спортивних ігор району

13.02.2018 | 15:20

11 лютого 2018 року відбулися змагання з шахів в залік ХХУІІІ сільських спортивних ігор району. В змаганнях взяли участь 12 команд сіл та селищ  району. Переможцями в командному заліку стала команда смт.В.Бірки, на другому місці- команда с.Велика  Лука, третє місце посіла команда с.Великі Гаї. В особистому заліку серед чоловіків переміг Борис Волянюк з Острова ,на другому місці Степан Кушнір зі Ступок, на третьому місці Сергій Галапуп з В.Бірок. Серед жінок перше місце завоювала Ірина Романюк з В.Бірок,  друге місце -  Тетяна Хемій з В.Гаїв і третє місце у Анастасії Коваль з В.Луки. 

         

more...

На засіданні місцевої комісії з ПТЕБ та НС обговорили стан епідеміологічної ситуації в районі із захворюваності на грип та ГРВІ

13.02.2018 | 15:05

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач  провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було розглянуто питання щодо створення підприємства по переробці органічних відходів, про стан епідеміологічної ситуації із захворюваності на грип, ГРВІ та необхідність організації комплексу профілактичних і протиепідемічних заходів.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації