Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

.

Прес-служба повідомляє

Віталій Сосницький: Підприємства Тернопільщини повинні стати локомотивами, які активізують усю спиртову галузь України

16.02.2018 | 10:13

Тернопільська область – перспективний край з великим потенціалом розвитку спиртової галузі, а також перша область, яка підписала меморандум про співпрацю з державним підприємством «Укрспирт». Про це зазначив голова об’єднаної профспілки ДП «Укрспирт» Віталій Сосницький під час виставки «Благословенне Тернопілля» у Києві.

more...

Тернопільщина — взірцевий регіон для залучення іноземних інвестицій

16.02.2018 | 10:08

Інвестори, які започатковують бізнес на Тернопіллі — дуже успішні, плідно співпрацюють з обласною державною адміністрацією і планують розвиток своєї справи не лише у цьому регіоні, а й за його межами. Про це наголосила заступник директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest  Уляна Хром’як під час презентації області «Благословенне Тернопілля», участь в якому взяв голова райдержадмыныстрацыъ Юрій Ништа.

more...

Поминальним заходом в Теребовлі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

16.02.2018 | 09:32

Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно відзначили цей день і в Теребовлі.

more...

Водію, який віз пасажирів з Бережан до Тернополя, загрожує штраф від 17 тисяч гривень

15.02.2018 | 10:23

Працівниками Управління Укртрансбезпеки спільно з працівниками Патрульної поліції та Головного управління національної поліції в Тернопільській області систематично здійснюються рейдові перевірки щодо дотримання автомобільними перевізниками, що надають послуги з перевезення пасажирів, вимог законодавства про автомобільний транспорт.

more...

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Ништи у зв’язку з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:15

Щороку 15 лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав. Дата ознаменована днем, коли остання колона радянських військ була виведена з Республіки Афганістан. І хоча з того часу минуло вже 29 років, та невиправдана війна, що тривала 10 літ, досі болем відгукується у наших серцях.

more...

Степан Барна: Новостворені ОТГ повинні стати локомотивами державної політики, які забезпечать освоєння земельних ресурсів

15.02.2018 | 08:53

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна вручив Меморандуми про співпрацю, під час передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності, у комунальну власність, головам об’єднаних територіальних громад. Очільник області наголосив, що саме ОТГ повинні бути локомотивами державної політики, які забезпечать освоєння земельних ресурсів.

more...

Вiдбiр до нацiональної збiрної України Iгор нескорених розпочато (відео)

15.02.2018 | 08:36

В Україні розпочато збір анкет на участь у Іграх Нескорених 2018. Цього року п’ятнадцять учасників нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї.

more...

Запрацював новий порядок направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторно–курортних закладів

15.02.2018 | 08:31

13 лютого начальник Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Надія Цубера виступила на нараді директорів шкіл у відділі освіти Теребовлянської РДА.  

more...

Уряд підтримав ініціативи Мін’юсту, які забезпечать реалізацію положень закону #ЧужихДітейНеБуває

14.02.2018 | 15:03

У ході сьогоднішнього засідання Кабінет Міністрів підтримав розроблену Міністерством юстиції постанову, яка забезпечить приведення низки нормативно-правових актів у відповідність із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», більш відомого як закон #ЧужихДітейНеБуває.

more...

Обговорено питання розподілу бюджетних коштів

14.02.2018 | 09:28

Голова райдержадміністрації Юрій Ништа провів робочу нараду з начальником фінансового управління райдержадміністрації Володимиром Донецьким. Обговорено питання розподілу залишків бюджетних коштів, що залишились станом на 01.01.2018 року.

more...

Архів новин

  

Інтерв’ю голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи для районної газети «Воля»

20.11.2017 | 10:50

На завершенні ще один рік впровадження реформ у державі. Як проходять зміни у нашому районі, що вдалось уже зреалізувати, над чим ще треба попрацювати – про це розмова із головою Теребовлянської районної державної адміністрації Юрієм НИШТОЮ.

more...

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань