Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

Прес-служба повідомляє

Верховна Рада ухвалила підготовлений урядом бюджет економічного зростання

11.12.2017 | 15:48

Пришвидшене зростання економіки дасть можливість в наступному році забезпечити середню заробітну плату на рівні 10 тис грн. 7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку».

more...

«Теребовлянський НВК – місце, де якісна освіта дає надію на краще майбутнє всієї України» - Андрій Кундрат на святкуванні 110-ї річниці Теребовлянської гімназії

11.12.2017 | 14:35

Заступник голови райдержадміністрації Андрій Кундрат взяв участь в урочистій академії з нагоди відзначення 110-ї річниці Теребовлянської гімназії, що зараз носить назву «Теребовлянський навчально-виховний комплекс».

more...

На творчому звіті мистецьких колективів району нагороджено учасників АТО та волонтерів (фото)

11.12.2017 | 14:24

Під час творчого звіту мистецьких колективів Теребовлянського району, присвяченого Дню Збройних Сил України «Україна в нас одна і ми її сини», який відбувся 10 грудня,  голова райдержадміністрації Юрій Ништа разом із головою районної ради Ігорем Смільським вручили відзнаки Президента України: учасникам АТО – «За участь в антитерористичній операції», волонтерам – «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

more...

Аншлаг, шквал емоцій, незабутні враження: в Теребовлі пройшов творчий звіт мистецьких колективів Теребовлянського району, присвячений Дню Збройних Сил України (фото)

11.12.2017 | 14:23

Аншлагом, шквалом емоцій та незабутніми враженнями пройшов 10 грудня в Теребовлі творчий звіт мистецьких колективів Теребовлянського району, присвячений Дню Збройних Сил України «Україна в нас одна і ми її сини».

more...

Допоможи святому Миколаю дістатись до наших земляків у бліндажах та окопах

08.12.2017 | 14:54

Вони сьогодні у холодних мокрих окопах та бліндажах відстоюють наше право на життя, нехай складне, але без вибухів і гуркоту гармат, без автоматних черг, без жаху відчуття, що кожен крок, кожен подих може бути останнім, без усіх тих страхіть, які несе з собою справжня війна, яка сьогодні є жорстокою реальністю на сході України.

more...

З нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено грамотами РДА представників місцевих рад

08.12.2017 | 13:06

З нагоди Дня місцевого самоврядування голова районної державної адміністрації Юрій Ништа під час позачергової двадцять дев’ятої сесії Теребовлянської районної ради, яка відбулась сьогодні, 8 грудня, відзначив кращих представників органів місцевого самоврядування району.

more...

Юрій Ништа взяв участь у позачерговій сесії районної ради

08.12.2017 | 12:38

Сьогодні, 8 грудня, відбулась позачергова двадцять дев’ята сесія Теребовлянської районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Юрій Ништа. Перед початком сесії Юрій Ништа привітав депутатський корпус, працівників районної ради з Днем місцевого самоврядування та вручив грамоти з нагоди професійного свята.

more...

Володимир Гройсман: Ми ухвалили бюджет і впевнено входимо в 2018 рік

08.12.2017 | 11:02

Вчасне ухвалення  закону про Державний бюджет на 2018 рік дозволить підготуватися до всіх фінансових новацій і впевнено розпочати новий рік. Про це в ефірі телеканалу 112.ua сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

more...

Спрощено процедуру реєстрації лікарських засобів: ефективні препарати з`являтимуться в Україні за 17 днів

08.12.2017 | 10:58

В Україні почала працювати спрощена процедура реєстрації лікарських засобів. Відтепер препарати, що пройшли всі етапи перевірки якості в країнах з жорсткими регуляторними вимогами (Швейцарія, Японія, США, Австралія, Канада), можна зареєструвати усього за 17 днів.

more...

Аграрій з Теребовлянщини отримав ще одну відзнаку за благодійність

08.12.2017 | 10:48

Антон Іванович Білик прославився не тільки як керівник економічно сильного сільськогосподарського агропідприємства ПОП «Іванівське», яке відоме в Україні європейським рівнем виробництва, але й як добре знаний за межами району та області меценат. У його робочому кабінеті – незліченні нагороди, відзнаки, подяки за благодійність. А в останні дні листопада їх список поповнила ще одна, не менш важлива та почесна: з благословення святішого патріарха УПЦ КП Філарета йому, а також першому помічнику та пораднику, менеджеру господарства Софії Юріївні Білик вручено медаль «За любов та жертовність до України».

more...

Архів новин

  

Інтерв’ю голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи для районної газети «Воля»

20.11.2017 | 10:50

На завершенні ще один рік впровадження реформ у державі. Як проходять зміни у нашому районі, що вдалось уже зреалізувати, над чим ще треба попрацювати – про це розмова із головою Теребовлянської районної державної адміністрації Юрієм НИШТОЮ.

more...

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань