Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Чортківське об`єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Семінар з безробітними


    « Легальна зайнятісь» - тема семінару з безробітними, який відбувся 06.03.2018 року в Чортківському районному центрі зайнятості за участі Михайла Сташківа, начальника Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України та інших спеціалістів.
       Шляхом наповнення бюджету Пенсійного фонду є не тільки підвищення заробітної плати та ліквідація заборгованності, а й повна легалізація  внесків до Пенсійного фонду України - це обов'язок кожного роботодавця. Проте, на жаль, деякі роботодавці ведуть подвійну бухгалтерію - виплачують людині один розмір заробітної плати, а відрахування до Пенсійного фонду здійснюють із суми значно меншої за отриману.
       Світлана Мазур - головний спеціаліст сектору забезпечення наповнення бюджету, розповіла присутнім про пенсійне реформування, як важливо слідкувати за своїм заробітком, стажем, для того, щоб в майбутньому отримати пенсію. Вона наголосила: працівник, який погоджується на нелегальний заробіток, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленність жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати, трудового стажу. Згода отримувати зарплату «у конвертах» позбавляє соціального захисту.Адже пенсія  у майбутньому нараховується тільки з офіційної заробітної плати. Через несплату єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії по старості, по інвалідності, та в інших випадках, передбачених законодавством.
         Виплата заробітної плати «у конвертах» позбавляє також працюючих і соціальних гарантій таких як: оплата тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомогу по вагітності та пологах; виплата втраченого заробітку  у зв'язку з втратою працездатності; в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплата допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи.
          Кожному працюючому необхідно, хоча б раз на рік перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахування єдиного соціального внеску, які декларує роботодавець до Пенсійного фонду України, щоб виключити можливість неточностей і недостовірності даних та мати впевненність на одержання справедливо заробленої пенсії.
         Михайло Сташків, запропонував кожному присутньому зареєструватися на Веб - порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, що дасть можливість здійснювати контроль за даними, які в подальшому впливатимуть на майбутню пенсію.

Чортківське об'єднане управління Пенсійного фонду України  Тернопільської області 
 


                                        
 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема