Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Шановні мешканці Чортківщини!

18.05.2018 | 15:45

 

 

 22 травня (вівторок), о 12.00 год на площі Героїв Євромайдану відбудуться заходи з нагоди відзначення   80-х роковин великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, Дня героїв, перепоховання  праху Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.

Просимо небайдужих громадян краю взяти участь у заходах.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

ОГОЛОШЕННЯ!

27.04.2018 | 15:00

 До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Чортківська районна державна адміністрація, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, інформує громадськість про наміри сформувати громадську раду при райдержадміністрації та запрошує бажаючі інститути громадянського суспільства (громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, що легалізовані в установленому порядку і провадять діяльність на території України) увійти до складу ініціативної групи, з метою подальшої підготовки та проведення установчих зборів для формування громадської ради.
 Заяву про вступ до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Чортківській райдержадміністрації необхідно надати до 31 травня 2018 року за адресою: вул. Шевченка, 23, м.Чортків, 48500 (відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації).

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В райдержадміністрації відбувся семінар щодо нової редакції Положення про порядок призначення житлових субсидій та призначення субсидій на наступний опалювальний період 2018 року

18.05.2018 | 14:49

 Налагоджений механізм надання субсидій повинен бути в усіх селах, селищі, ОТГ, ОСББ, на цьому 18 травня 2018 року, наголосив начальник управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації Цвєтков В.Д., розпочинаючи семінар-нараду щодо нової редакції Положення про порядок призначення житлових субсидій та призначення субсидій на наступний опалювальний період 2018 року. 
 

more...

Допомога на поховання: ознака доходу в податковому розрахунку за ф. 1ДФ

18.05.2018 | 12:20

 Відповідно до п. п. «б» п. п. 165.1.22 п. 165.1 ст. 165 розділу IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на поховання платнику податку роботодавцем такого померлого платника податку за його останнім місцем роботи (у тому числі перед виходом на пенсію), у розмірі, що не перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абзаці першому п. п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ (у 2018 році – 4940 гривень).

more...

«День Пенсійного фонду» і «День вишиванки» провели в Чортківському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України

18.05.2018 | 11:17

   В святковий «День вишиванки», коли вся центральна площа міста була заповнена великою кількістю людей,  начальник Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Сташків, разом з фахівцями Фонду, провели  «День Пенсійного фонду».

more...

Наша вишиванка – об’єднує країну – Президент під час флешмобу до Дня вишиванки

18.05.2018 | 09:33

 Президент Петро Порошенко взяв участь у флешмобі «Взори вільних», присвяченому Всесвітньому дню вишиванки, який відбувся на площі між будівлями Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради. Разом з учасниками заходу Глава держави взяв участь у створенні фінальної композиції «Україна» - карта України в орнаменті.
Глава держави звернувся до учасників акції та привітав із Днем вишиванки.

more...

Чортківщина відзначила День Вишиванки та День Європи

17.05.2018 | 15:34

 17 травня у місті Чорткові на площі Героїв Євромайдану відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Європи в Україні та Дня вишиванки.

more...

РДА у вишиванках

17.05.2018 | 11:43

 День вишиванки - народне свято, адже вишиванка – це символ наших автентичних традицій та розмаїтої культури, зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. А ще вона є символом здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності.  Тому сьогодні, 17 травня, керівники райдержадміністрації, працівники апарату та структурних підрозділів Чортківської райдержадміністрації прийшли на роботу у вишиванках з нагоди  Всесвітнього Дня вишиванки.

more...

В рамках робочої поїздки

17.05.2018 | 10:16

 15 травня у селі Косів Чортківського району районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено обстеження сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко! Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

17.05.2018 | 09:01

 Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?
При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

more...

Відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення фестивалю "Чортківська офензива"

17.05.2018 | 08:39

 16 травня в Чортківській райдержадміністрації засідав оргкомітет  щодо проведення у місті Чорткові 15-17 червня 2018 року військово-історичного фестивалю «Чортківська офензива» під головуванням голови райдержадміністрації Оксани Чайчук за участі заступника голови райдержадміністрації  Івана Вівата,  керуючого справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь, заступника міського голови Романа Тимофія та запрошених членів  оргкомітету. 

more...

Відбулася нарада щодо зміни фінансування первинної ланки медицини в умовах реформи

16.05.2018 | 18:38

 Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук відбулась нарада щодо зміни фінансування первинної ланки медицини в умовах реформи, за участі головного лікаря Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико - санітарної) допомоги Ярослава Ратушняка та представників об’єднаних територіальних громад.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема