Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Театральному майдані Тернополя відбудеться Молитва за Україну

19.04.2018 | 16:55

 Цієї неділі, 22 квітня, на Театральному майдані Тернополя відбудеться Молитва за Україну. Молитимуться за єдність церкви в Україні та утворення єдиної помісної Церкви. Розпочнеться молебень о 13.00 год.

more...

Тернопільське облводресурсів попереджає: знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

19.04.2018 | 15:12

 Найпоширеніший відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Саме тому, відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Тернопільське облводресурсів інформує жителів краю про правила поведінки на воді, які покликані на те, щоб захистити від біди.

more...

В РДА засідала районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

19.04.2018 | 12:59

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з метою підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

more...

#правовийдиктант #els

19.04.2018 | 12:11

 25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерсва юстиції України запрошує прийняти участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант».
Участь у проекті безкоштовна!

more...

Відбулося засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

19.04.2018 | 11:47

 Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Іван Віват очолив засідання спостережної комісії при Чортківській райдержадміністрації.

more...

Відкрито фінансування програми «теплих кредитів»!, - Сергій Савчук

19.04.2018 | 11:12

 Відсьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:

more...

В райдержадміністрації обговорили питання створення інклюзивно-ресурсного центру на Чортківщині

19.04.2018 | 09:01

 18 квітня заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик спільно з начальником управління освіти й науки облдержадміністрації Ольгою Хомою у рамках робочою поїздки відвідали Чортківський район, у ході якої обговорювали питання створення та утримання  інклюзивно-ресурсного центру для дітей Чортківського району та міста Чорткова на базі «Дому милосердя», що знаходиться на території Єпархіального управління Бучацької Єпархії УГКЦ. На зустрічі присутні були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотному, голова районної ради Віктор Шепета, міський голова Володимир Шматько, заступник міського голови Роман Тимофій, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Людмила Поліщук.

more...

До кінця квітня у краєзнавчому музеї в Тернополі триватиме виставка до Дня пам’яток культурної спадщини (фото)

19.04.2018 | 08:21

 Виставку, за підсумками роботи у сфері охорони культурної спадщини області у минулому році, відкрили 18 квітня у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Відкриття виставки приурочили Міжнародному Дню пам’яток і визначних місць та Європейському року культурної спадщини.

more...

В районі активно тривають весняно-польові роботи

18.04.2018 | 17:01

 Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний із робочим візитом побував у селі Росохач, зокрема зустрівся з керівником господарства ТзОВ «Степ-М» Василем Батрином з метою аналізу та контролю за ходом весняних робіт у полях. При зустрічі із керівником та працівниками даного сільськогосподарського утворення очільник району цікавився темпами реалізації поставлених завдань, проблемами та можливими шляхами їх вирішення. Іван Заболотний відзначив злагоджену роботу та відповідальне ставлення всього колективу до спільної праці.

more...

Інформаційне оголошення про Всеукраїнський тур зі збереження Планети, тренінгові навчання з поширення цінностей сталого розвитку

18.04.2018 | 16:22

 Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» запрошує взяти участь в тренінгових навчаннях міжнародної програми «Діти створюють Країну».

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема