Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання керівника району із святом Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем українського козацтва, із 75-ою річницею створення Української повстанської армії та Днем захисника України!

13.10.2017 | 15:31
   Шановні жителі району, земляки, відважні сини і доньки українського народу! Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. more...

3 меморіальних дошки воїнам УПА відкрили на Чортківщені

13.10.2017 | 15:09

   13 жовтня по всій Тернопільській області відбулося одночасне відкриття меморіальних дошок з іменами воїнів УПА, присвячене 75-ій річниці створення УПА.

more...

Голова РДА Михайло Сташків розділив мить вшанування пам’яті героїв Української Повстанської Армії

13.10.2017 | 11:49

 Сьогодні у переддень відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці,  Дня Захисника України та  Дня Українського козацтва та відзначення 75-ї річниці утворення УПА студентська родина Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О.Барвінського  провела урочистий захід. На урочисту лінійку педагогічного коледжу зібралися директор навчальної установи Роман Пахолок разом із  студентською родиною, народний депутат України Олег Барна. Розділити мить вшанування пам’яті героїв Української Повстанської Армії  прибув голова районної державної адміністрації Михайло Сташків.

more...

Дітки загиблих воїнів АТО стали героями відео до Дня захисника України (відео)

12.10.2017 | 17:11

 Спеціально до Дня захисника України, який ми відзначаємо 14 жовтня, організація VOЇNY (voiny.org.ua) відзняла ролик із закликом згадати полеглих бійців, які захищали нашу землю. Головні герої ролика – дітки, які втратили своїх батьків на війні. Мета проекту – заохочення українського суспільства до гідного вшанування пам’яті загиблих воїнів.

more...

У райдержадміністрації відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

12.10.2017 | 16:14

 Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного.

more...

ПАМ’ЯТКА населенню щодо дій при розливі ртуті в приміщенні

12.10.2017 | 12:00

   Ртуть – це метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легко рухома рідина, що при ударі поділяється на дрібні кульки, у 13,5 разів важча за воду. Температура плавлення –38,870С. З підвищенням температури випаровування ртуті збільшується. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні.

more...

На Тернопільщині відбудеться фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю» (програма)

12.10.2017 | 11:17

13-14 жовтня у селі Антонівці Шумського району відбудеться фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю». Під час фестивалю буде можливість не лише збагатитися культурно, історично та мистецьки, а й прожити два дні з життя табору військової округи УПА «Волинь-Південь». Захід приурочений до 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

                                                             

more...

Перерахунок та осучаснення пенсій відбудуться уже в цьому місяці

12.10.2017 | 09:07

 Відповідно до Закону України № 2148-V “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій“, який набрав чинності 11 жовтня 2017 року, проведено перерахунок та осучаснення пенсій пенсіонерам області. Перерахунки проведені в автоматизованому режимі.

more...

Проведено апаратне навчання державних службовців

11.10.2017 | 16:54

  10 жовтня керівник апарату Чортківської РДА  Людмила Мельник провела апаратне навчання державних службовців Чортківської районної державної адміністрації.
- Вирішення завдань щодо формування та реалізації державної політики у всіх сферах діяльності в повній мірі залежить від стану виконавської дисципліни, рівня організаційної роботи, відповідальності та ініціативності кадрів, належного контролю за виконанням доручень керівних органів державної влади та прийняття рішень, - розпочала Людмила Зиновіївна.
Керівник апарату акцентувала увагу на дотримані розпорядку робочого дня працівниками апарату та структурних підрозділів, піднімалося питання дрес-коду державного службовця, забезпечення співпраці між працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Затверджено порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію

11.10.2017 | 15:38

 Кабінет Міністрів України своєю постановою від 6 вересня 2017 року № 679  затвердив Порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема