Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

ДО УВАГИ!!!

18.06.2018 | 16:28

 22 червня  2018 року, у п'ятницю, о 10.00 год, в малому залі адмінбудинку відбудеться засідання ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при райдержадміністрації. На засіданні ради будуть присутні представники з управління Держпраці в Тернопільській області, Чортківського районного центру зайнятості. В разі виникнення запитань звертайтеся за посиланням  https://www.facebook.com/chortkiv.district.CES/

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела засідання комісії з питань захисту прав дитини

18.06.2018 | 16:13

 Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Оксани Чайчук за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, представники відділу районної поліції та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Відбулася розширена нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук

18.06.2018 | 14:12

 Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій. У зібранні також взяли участь голова районної ради Віктор Шепета, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник. Під час наради розглянуто ряд важливих питань, які стосуються сфери життєдіяльності району.

more...

Проведено профілактичну бесіду з вихованцями дитячого будину сімейного типу

18.06.2018 | 12:38

 18 червня 2018 року спеціалістами Чортківського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та  Чортківського відділу поліції   ГУНП у Тернопільській області проведено профілактичну   бесіду з дітьми-вихованцями дитячого будинку сімейного типу села Палашівка Чортківського району на тему: «Дотримання правил безпеки життєдіяльності на канікулах – запорука життя і здоров’я».

more...

Голова РДА Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді

18.06.2018 | 09:53

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у щотижневій відеонараді, яку провів  голова обласної державної адміністрації Степан Барна з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми від району були голова районної ради Віктор Шепета, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, представники об`єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи. Відповідно до порядку денного, учасники наради обговорили питання  роботи уповноважених осіб з прийому документів для призначення соціальних допомог; завершення посівної кампанії в області та облік посівних площ; грантові програми в галузі культури.

more...

Підписано меморандум про відзначення 100-річчя Чортківської офензиви

18.06.2018 | 08:15

 «Чортківська офензива» дала можливість за один місяць героїчно звільнити три області: Івано-Франківську, Львівську та Тернопільську.  Саме на третій день військово-історичного фестивалю «Чортківська офензива», який проходив  у місті Чорткові, приїхало керівництво Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської областей для підписання меморандуму про відзначення 100-річчя Чортківської офензиви та з метою об’єднати жителів  Західної України – Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.
На урочистому заході були присутні народні депутати України, депутати обласної ради, голова облдержадміністрації Степан Барна, заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук,  заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Кобилянський, голова Львівської міської ради Андрій Садовий, голова Чортківської РДА Оксана Чайчук, голова Чортківської міської ради Володимир Шматько, духовенство, запрошені та гості міста.

more...

Урочиста хода учасників фестивалю

17.06.2018 | 10:37

 У рамках військово - історичного фестивалю «Чортківська офензива», від замку Гольських до центрального кладовища міста Чорткова пройшла урочиста хода учасників фестивалю.
У ході взяли участь голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, представники міської ради, працівники держустанов, представники громадських організацій, учасники фестивалю.

more...

Відкриття військово-історичного фестивалю "Чортківська офензива" у Чорткові

17.06.2018 | 10:06

 Чортківська офензива або Червнева офензива — історична назва наступальної військової операції Української Галицької Армії, здійсненої в період з 7 по 28 червня 1919 року. Вона була однією з найзначніших наступальних операцій, що здійснила Галицька армія під час польсько-української війни в Галичині 1918—1919. 25 тисяч українських солдатів і офіцерів примусили відступити по всій лінії фронту більш як 100-тисячну польську армію, добре озброєну і підсилену французами. 
Цими вихідними у Чорткові проходить військово-історичний фестиваль «Чортківська офензива», присвячений 99-ій річниці визначальних подій у червні 1919 року.
16 червня на ринковій площі міста Чорткова відбулося урочисте відкриття військово-історичного фестивалю «Чортківська офензива» та «Галицького ярмарку». У відкритті взяли участь народний депутат України Олег Барна, голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук, голова Чортківської міської ради Володимир Шматько, жителі Чортківщини та гості.

more...

Оксана Чайчук взяла участь в акції "Україна моя вишивана"

17.06.2018 | 09:26

 15 червня, в п’ятницю, у замку Гольських  голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, представники міської ради, представники громадських організацій, учні та студенти взяли участь в акції «Україна моя вишивана», яку організовано членами громадської організації “Гільдія Народних умільців “Перлина” в підтримку боротьби за територіальну цілісність України.

more...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав студентів та викладачів Чортківського державного медичного коледжу з Днем медика

15.06.2018 | 18:01

 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи на Тернопільщині, відвідав Чортківський державний медичний коледж, де привітав студентів та викладачів з Днем медика.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема