Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено нараду при керівнику апарату райдержадміністрації

12.12.2017 | 12:45

     Сьогодні відбулася нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Мельник. Присутніми були начальники та працівники відділів апарату райдержадміністрації. На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема, дотримання регламенту райдержадміністрації при виконанні службових обов’язків, підготовки документів, розробки проектів розпоряджень, доручень та заходів, злагодженої співпраці та скоординованої діяльності усієї структури РДА.

more...

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України з актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються

12.12.2017 | 11:55

Картинки по запросу бюджет 2018 7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет гарантує безперебійне фінансування видатків, забезпечити взяті урядом зобов'язання щодо подальшого зростання соціальних стандартів, продовження  надважливих реформ. В бюджеті-2018 передбачене зростання видатків розвитку майже на 27%.

more...

Облік та контроль з розслідування нещасних випадків на виробництві

12.12.2017 | 11:47

     Розслідування проводиться у разі раптового погіршення стану здоров'я працівника, одержання ним поранення, травми, у тому числі внаслідок тілесних ушкоджень, заподіяних іншою особою, гострого професійного захворювання і гострого професійного та інших отруєнь, теплового удару, опіку, обмороження, у разі утоплення, ураження електричним струмом, блискавкою та іонізуючим випромінюванням, одержання інших ушкоджень унаслідок аварії, пожежі, стихійного лиха, контакту з представниками тваринного і рослинного світу, що призвели до втрати працівником працездатності на один робочий день чи більше або до необхідності переведення його на іншу (легшу) роботу терміном не менш як на один робочий день, у разі зникнення працівника під час виконання ним трудових обов'язків, а також у разі смерті працівника на підприємстві (далі - нещасні випадки).

more...

Відбулася чергова розширена нарада

12.12.2017 | 08:39

   11 грудня у малому залі засідань адмінбудинку відбулася чергова розширена нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний з керівниками структурних підрозділів, апарату, відділів та управлінь райдержадміністрації, установ та організацій, де розглянуто ряд важливих для району питань. Участь у нараді взяли: голова районної ради Віктор Шепета та керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник.

more...

Про захист дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів

11.12.2017 | 16:19

    Нова гра "Червона сова", яка працює за принципом сумнозвісного "Синього кита», де діти-підлітки психологічно страждають від інтернет –залежності. 
                                                                         

more...

Відбувся районний фестиваль

11.12.2017 | 16:07

     За сприянням Чортківської райдержадміністрації та районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся районний фестиваль для дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе».

more...

Провідна литовська компанія у сонячній енергетиці зацікавлена започаткувати виробництво сонячних модулів в Україні

11.12.2017 | 14:52

   У рамках візиту до Литви Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з Головою правління литовської компанії «Global BOD Group» (http://www.globalbodgroup.com) Відмантасом Янулєвічюсом. Компанія об’єднує низку підприємств у сонячній енергетиці та сфері високих технологій.

more...

Створено Державну службу якості освіти України – рішення Уряду

11.12.2017 | 14:34

    Створено орган, що централізовано відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, – Державну службу якості освіти України (ДСЯО). Відповідне рішення було прийнято КМУ 6 грудня, під час засідання Уряду.

more...

Володимир Гройсман: Ми ухвалили бюджет і впевнено входимо в 2018 рік

11.12.2017 | 14:30

  Вчасне ухвалення  закону про Державний бюджет на 2018 рік дозволить підготуватися до всіх фінансових новацій і впевнено розпочати новий рік. Про це в ефірі телеканалу 112.ua сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

more...

Відзначення Міжнародного Дня прав людини у державній установі «Чортківська установа виконання покарань (№26)

11.12.2017 | 09:48

  У далекому 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році цією ж організацією було прийнято Загальну декларацію прав  людини.
              

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема