Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Іван Керницький провів нараду щодо рівня заробітної плати в закладах освіти району

16.02.2018 | 14:19

Перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький провів нараду щодо рівня заробітної плати в закладах освіти району.

      

more...

Тернопільщина — взірцевий регіон для залучення іноземних інвестицій

16.02.2018 | 09:23

Інвестори, які започатковують бізнес на Тернопіллі — дуже успішні, плідно співпрацюють з обласною державною адміністрацією і планують розвиток своєї справи не лише у цьому регіоні, а й за його межами. Про це наголосила заступник директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest  Уляна Хром’як під час презентації області «Благословенне Тернопілля».

more...

Степан Барна зустрiвся з представниками високоповажних iноземних делегацiй (фото)

16.02.2018 | 09:17

Вчора відбулася зустріч голови Тернопільської ОДА Степана Барни з Надзвичайними та Повноважними Послами та Консулами іноземних країн. В основному це країни, з якими наша область уже співпрацює або планує розпочати діяльність. Відбувається захід у рамках презентації краю "Благословенне Тернопілля".

more...

Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов провів робочу зустріч із працівниками юстиції та центру знадання безоплатної правової допомоги області області

16.02.2018 | 09:04

15 лютого 2018 року в актовій залі Тернопільської обласної радивідбулася робоча зустріч заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петухова із працівниками Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, а також Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області.

more...

Алла Колодлницька взяла участь у виставці «Благословенне Тернопілля» (фото)

16.02.2018 | 08:20

Голова районної державної адміністраціїї Алла Колодницька у складі делегації від Тернопільської області взяла участь у виставці "Благословенне Тернопілля", що відбувся в Міжнародному виставковому конференц-центрі «Український Дім» у Києві, де представлено  економічний, туристичнийта мистецький потенціали області. Проводиться захід за ініціативи голови Тернопільської ОДА Степана Барни, за підтримки Тернопільської обласної ради, а також за сприяння Тернопільської міської ради.

more...

Степан Барна: «Благословенне Тернопілля» цьогоріч презентує потенціал Тернопільщини у новому форматі (фото)

16.02.2018 | 08:10

Вчора у Києві в рамках виставки «Благословенне Тернопілля» відбувся бізнес-ланч з представниками різних секторів економіки, профільних міністерств, підприємцями та народними депутатами від Тернопільщини Тарасом Юриком та Олегом Барною за участі голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, голови облради Віктора Овчарука, міського голови Тернополя Сергія Надала.

За словами Степана Барни, «Благословенне Тернопілля» цьогоріч презентує потенціал Тернопільщини у новому форматі. Головна мета заходу – налагодження якісної комунікації, обмін ідеями та думками з представниками бізнесу.

«Мені приємно констатувати той факт, що Тернопільщина за цих кілька років, завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка, Кабінету Міністрів України в особі Володимира Гройсмана, здобули конкретні результати. Усе це завдяки скоординованій роботі органів державної влади та бізнесу Тернопілля, яка демонструє хороші тенденції та створює додаткові можливості. Сподіваюся, що і сьогодні зможемо плідно попрацювати та обговорити важливі зміни як для країни так і для області у контексті реформ, які успішно втілюються», - наголосив Степан Барна.

more...

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

15.02.2018 | 08:48

Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 р., 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 
      Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ колишнього СРСР з  Афганістану. 
   

more...

Вже вдруге туристично-мистецький потенціал області представлять на виставці «Благословенне Тернопілля»

15.02.2018 | 08:16

Сьогодні, 15 лютого,  на презентації«Благословенне Тернопілля», що відбудеться в Міжнародному виставковому конференц-центрі «Український Дім» у Києві, наш край представить свій економічний, туристичнийта мистецький потенціали. Проводиться захід за ініціативи голови Тернопільської ОДА Степана Барни, за підтримки Тернопільської обласної ради, а також за сприяння Тернопільської міської ради.

more...

Вiдбiр до нацiональної збiрної України Iгор нескорених розпочато

15.02.2018 | 08:08

В Україні розпочато збір анкет на участь у Іграх Нескорених 2018. Цього року п’ятнадцять учасників нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї.

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які мають посвідчення учасника бойових дій та були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО або в ході миротворчих операцій за участю України.

more...

Обговорено проведення заходів із відзначення в районі Дня Героїв Небесної Сотні

14.02.2018 | 16:55

Про проведення в районі заходів із відзначення Дня Героїв Небесної Сотні йшлося на розширеній  нараді в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької, що відбулася за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького, голови Підгаєцької районної ради Ірини Баран, священнослужителів УГКЦ  і УПЦ КП керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, представника районного військового комісаріату, заступника міського голови.

        

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

 

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому