Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

Триває набір до Управління патрульної поліції в Тернопільській області.

12.04.2018 | 14:30

Нагадуємо, що з 2.04 до 1.05.2018 р. триває набір до Управління патрульної поліції в Тернопільській області.

more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Володимир Гройсман: Ніхто не має нехтувати правилами безпеки для людей!

19.04.2018 | 16:58

Майже півтори тисячі перевірок громадських об’єктів на предмет дотримання правил безпеки, передусім пожежної, ініційовано Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Завдяки їм працівники ДСНС України виявили близько 15 тисяч порушень. Про це заявив Глава Уряду під час зустрічі з регіональними ЗМІ.

more...

Глава держави: У гібридній війні Кремль розглядає РПЦ як один із ключових інструментів впливу на Україну

19.04.2018 | 16:56

Президент Петро Порошенко наголошує, що питання автокефалії Української православної церкви є питанням національної безпеки нашої держави. «Це – питання національної безпеки і нашої оборони у гібридній війні, бо Кремль розглядає РПЦ як один із ключових інструментів впливу на Україну», - підкреслив Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді.

more...

Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запрошує прийняти участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант»

19.04.2018 | 15:40

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запрошує прийняти участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант».

Участь у проекті безкоштовна!

Реєстрація учасників: www.vpd.in.ua

more...

Відбулося засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Підгаєцькій районній державній адміністрації

19.04.2018 | 15:29

За участі голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулося засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Підгаєцькій районній державній адміністрації

         

more...

Учасники кооперативу пасічників району обговорювали плани діяльності на найближчу перспективу

19.04.2018 | 15:24

Учасники кооперативу пасічників району обговорювали плани діяльності на найближчу перспективу. За участі начальника відділу кадрової, юридичної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Назарія Жидовського спілкувалися як об’єднуючи зусилля, реалізовувати свій колективний потенціал.

more...

Під час зустрічі йшлося про діяльність громадської організації

19.04.2018 | 15:17

Відбулася зустріч голови районної державної Алли Колодницької та  першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького з головою Підгаєцької  районної  добровільної  організації   “Спілка Чорнобиль” Василем Бесарабом.

         Під час зустрічі йшлося про діяльність громадської організації, про проведення заходів з відзначення в районі роковин Чорнобильської трагедії.

more...

Відбулася нарада з питань реалізації проектів регіонального розвитку

19.04.2018 | 15:05

В голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася нарада з питань реалізації проектів регіонального розвитку.

          

more...

Тернопільське облводресурсів попереджає: знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

19.04.2018 | 12:39

Найпоширеніший відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Саме тому, відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Тернопільське облводресурсів інформує жителів краю про правила поведінки на воді, які покликані на те, щоб захистити від біди.

more...

У населених пунктах району відбуваються сходи громадян

18.04.2018 | 16:45

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, перший заступник голови районної державної адміністрації, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних установ  взяли участь в у сходах громадян, що відбулися у селах Завалів, Пановичі  і Гнильче Підгаєцького району.

       

more...

Відбудеться засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Підгаєцькій районній державній адміністрації

18.04.2018 | 14:50

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17 квітня  2018 року №117-од затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Підгаєцькій районній державній адміністрації .                    

         Перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Підгаєцькій районній державній адміністрації відбудеться о 10.30 год.  19 квітня 2018  року  в приміщенні районної державної адміністрації за адресою м.Підгайці. вул. Шевченка, 39, каб.  № 8.

 

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому