Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ (ДФРР) – діяльність регіональної комісії


·               Конкурс інвестиційних проектів.

---------------------------------------------------------------------------

  • Оцінювальний лист проектів, що пройшли попередній конкурсний відбір та можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році 1 і 2

---------------------------------------------------------------------------

Мінрегіон України ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ (http://dfrr.minregion.gov.ua)

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/publication/main/ua/27596/dpff.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Результат реалізації інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку у 2015 році.

Пропонуємо фотозвіт реалізації у 2015 році інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Станом на 1 січня 2016 року будівельно-монтажні роботи завершено на 30 об'єктах.

---------------------------------------------------------------------------

Діяльність регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 

           27 листопада 2017 року о 16:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 825) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

         ------------------------------------------------------------

         27 жовтня 2017 року о 14:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 825) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

          ------------------------------------------------------------

        11 жовтня 2017 року о 14:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.(скасовано).

------------------------------------------------------------

15 травня 2017 року о 15:30 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 825) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

-------------------------------------------------------------

12 травня 2017 року о 9:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

------------------------------------------------------------

23 лютого 2017 року о 1500 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

---------------------------------------------------------------

На черговому засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, яке відбулося 28 листопада 2016 року о 16:00 год. у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації, було прийнято рішення продовжити прийом документів, які подаються на конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, до 05 грудня 2016 року включно.

-----------------------------------------------------------------------------

28 листопада 2016 року о 16:00  год. у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

------------------------------------------------------------------------------

8 листопада 2016 року відбулось чергове засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Метою засідання було здійснення перерозподілу економії коштів в сумі 1432,918 тис. гривень, яка виникла в процесі реалізації 18 об’єктів за підсумками виконання будівельно-монтажних робіт та в результаті проведених тендерних закупівель.

Одноголосним рішенням членів комісії дані кошти вирішено спрямувати на будівництво біологічних очисних споруд Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації в смт. Микулинці Теребовлянського району.

Відеозапис засідання можна перглянути за посиланням https://youtu.be/6guYN9Sk4ug.

------------------------------------------------------------------------------

08 листопада 2016 року о 15:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

----------------------------------------------------------------------------------

24 жовтня 2016 року відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, на якому затверджено технічні завдання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Тернопільської області, на які оголошено конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

----------------------------------------------------------------------------------

24 жовтня 2016 року о 15:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 824) відбудеться організаційне засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

----------------------------------------------------------------------------------

17 жовтня 2016 року відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Метою засідання було визначення пріоритетних завдань, які потребують першочергового вирішення та підготовка до проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Регіональною комісією визначено, що у 2017 році кошти державного фонду регіонального розвитку будуть спрямовуватись за такими напрямками:

- енергоефективність та енергозбереження;

- ремонт автомобільних доріг;

- екологічний напрямок;

- водопостачання;

-створення регіональних центрів підтримки підприємництва, мережі ІТ бізнес-інкубаторів, індустріальних парків, Агенції Регіонального розвитку.

--------------------------------------------------------------------------------------

17 жовтня 2016 року о 15:00 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 724) відбудеться організаційне засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

---------------------------------------------------------------------------------------

8 вересня 2016 року відбулось чергове засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
       Засідання регіональної комісії проводив заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації, заступник голови регіональної комісії Ігор Васильович Вонс, який зазначив, що у 2016 році Тернопільській області для реалізації 54 інвестиційних проектів регіонального розвитку передбачено 93,6 млн. гривень, в процесі реалізації яких виникла економія коштів у сумі 1791,5 тис. гривень.
         Одноголосним рішенням членів комісії дані кошти вирішено спрямувати на реконструкцію радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації комунального закладу Тернопільської обласної ради "Тернопільська університетська лікарня" по вул.Клінічній, 1 в м.Тернополі.
            ---------------------------------------------------------------------------------------

08 вересня 2016 року о 14:30 год. у приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 724) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

-------------------------------------------------------------------------------------------

6 травня 2016 року відбулось чергове засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Засідання регіональної комісії проводив голова обласної державної адміністрації, голова регіональної комісії Степан Барна, який зазначив, що за результатами оцінювання, проведеного на попередньому засіданні регіональної комісії, відібрано 59 інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які включено до узагальненого переліку та подано на розгляд Мінрегіону України.

На засіданні розглядалось питання щодо усунення зауважень, наданих Міжвідомчою комісією з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства, яка відбулась 17 березня 2016 року.

Зокрема, уточнено узагальнений перелік інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку з урахуванням нерозподіленого залишку у розмірі 3392,147 тис. гривень. Одноголосним рішенням необхідний обсяг коштів спрямовано на завершення у 2016 році проекту “Реконструкція біологічних очисних споруд продуктивністю 800 м3/добу м.Ланівці”, а решту залишку на реконструкцію радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації комунального закладу Тернопільської обласної ради “Тернопільська університетська лікарня” по вул.Клінічній, 1 в м.Тернополі.

---------------------------------------------------------------------

04.05.2016

06 травня 2016 року об 08.30 годині в приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 724) відбудеться чергове засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

     -------------------------------------------------------------------------------------

     23 лютого 2016 року відбулось чергове засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Засідання регіональної комісії проводив перший заступник голови обласної державної адміністрації, заступник голови регіональної комісії Іван Крисак, який зазначив, що на попередньому засідання визначено основні вимоги та переваги до інвестиційних проектів, що надійшли на конкурс.

Загалом експерти оцінили 300 інвестиційних проектів, у результаті рейтингової оцінки відібрано 59 проектів, які запропоновано включити в узагальнений перелік і направити на розгляд Мінрегіону України в установленому порядку.

Підсумкова форма рейтингової оцінки інвестиційних проектів членами регіональної комісії.

-------------------------------------------------------------------------

19 лютого 2016 року відбулось перше засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Голова регіональної комісії Степан Барна підсумував роботу за 2015 рік, протягом якого в області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку збудовано та реконструйовано ряд шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, соціального захисту та житлово-комунального господарства.

Очільник області зазначив, що відповідно до формульного розподілу Тернопільській області доведено розрахунковий обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку на 2016 рік у обсязі 93,6 млн гривень.

Про подані заявниками інвестиційні програми та проекти регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, проінформувала Галина Воляник – директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА.

Загалом на конкурсний відбір подано 300 інвестиційних проектів, з яких найбільше 96 – в галузі житлово-комунального господарства та 92 – в галузі освіти.

Члени комісії доручили секретарю регіональної комісії опрацювати оціночні форми і підготувати наступне засідання регіональної комісії на 23 лютого 2016 року на 12 год. для підведення підсумків оцінювання та підготовки пропозицій до переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку.

---------------------------------------------------------------------------------------

12 жовтня 2015 року відбулось засідання регіональної комісії, на якому прийнято рішення щодо виключення інвестиційного проекту “Реконструкція системи каналізації селища Товсте Заліщицького району” у зв’язку із перерахунком кошторисної вартості проекту і не можливістю введення об’єкта в експлуатацію до кінця 2015 року.

-------------------------------------------------------------------------

28 серпня 2015 року відбулось засідання регіональної комісії, на якому уточнено перелік інвестиційних проектів відповідно до доведеного обсягу коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році для Тернопільської області у розмірі 99,6 млн гривень. За результатами роботи із переліку виключено 3 інвестиційних проекти та направлено уточнений перелік із 39 проектів на розгляд Мінрегіону України.

-----------------------------------------------------------------------

2 липня 2015 року відбулось засідання регіональної комісії, на якому розглянуто зауваження, надані Міжвідомчою комісією з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства, яка відбулась 16 червня 2015 року. За результатами роботи усунено зауваження, зокрема з переліку вилучено 4 інвестиційних проекти, та направлено уточнений перелік із 42 проектів на розгляд Мінрегіону України.

--------------------------------------------------------------------

29 травня 2015 року голова обласної державної адміністрації Барна С.С. провів засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Участь у засіданні регіональної комісії взяв голова обласної ради Хомінець В.П.

За результатами оцінювання 46 інвестиційних пропозицій увійшли до узагальненого переліку інвестиційних проектів (програм), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році та надіслано на розгляд у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

------------------------------------------------------------------------

29 травня 2015 року об 08.00 годині в приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8 (каб. 724) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

-------------------------------------------------------------------------

29 квітня 2015 року голова обласної державної адміністрації Барна С.С. провів засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Участь у засіданні регіональної комісії взяв голова обласної ради Хомінець В.П.

За результатами конкурсу відібрано 48 інвестиційних пропозицій, які включено в узагальнений перелік інвестиційних проектів (програм), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році та надіслано на розгляд у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

------------------------------------------------------------------------

 

Нормативно-правова база ДФРР.

·               Наказ Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №80 від 24 квітня 2015 року " Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"

 ·           Розпорядження голови обласної державної адміністрації  №510-од від 05 вересня 2016 року  "Про зміни у складі регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"

·               Розпорядження голови обласної державної адміністрації  №572-од від 06 жовтня 2016 року "Про склад регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"
Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg