Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Близько мільйона гривень державних коштів вклали в капітальний ремонт дитсадка в смт Козлів на Тернопільщині (фото)

12.04.2018 | 16:40

Дитячий садочок в смт Козлів Козівського району отримав нове "обличчя" завдяки підтримці з боку держави, а також співфінансуванню з місцевого бюджету. Те, як змінився садок та наскільки комфортним у ньому стало перебування та навчання діток, переконався очільник Тернопільщини Степан Барна.

За його словами, підтримка та покращення освітньої сфери - пріоритет у роботі обласної державної адміністрації зокрема та держави загалом.

more...

У Козівському районі завершується будівництво цегельного заводу (фото)

12.04.2018 | 16:32

У Козівському районі в селі Дмухівці працюють над відновленням цегельного заводу. Сьогодні, перебуваючи у робочій поїздці, голова Тернопільської ОДА Степан Барна ознайомився із станом проведення робіт.

Даний проект є дуже масштабний і будується з "нуля". Розпочали робити ще у 2007 році, але через відсутність фінансування його не завершили. Фінансування відновили у 2016 році й планується здати об'єкт в експлуатацію вже наприкінці поточного року. Загальна вартість інвестицій складає 4 млн. доларів.

more...

Призовників Тернопільщини відправили до війська (фото)

12.04.2018 | 15:17

Урочиста відправка призовників області на проходження строкової військової служби у Збройних силах України відбулася 12 квітня, на території збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату. Хлопців проводжали родичі та близькі. Представники духовенства поблагословили їх в добру путь, освятивши свяченою водою. З напутніми словами та побажаннями до призовників звернувся голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. 

«Cьогодні як ніколи Україна потребує мужніх висококваліфікованих кадрів, які хочуть та можуть поповнити ряди органів державної влади, силових структур, Збройних сил України, Національної поліції та Служби безпеки України.

more...

Нова українська школа: Конструктори LEGO отримали 4 пілотні школи Тернопільщини (фото)

12.04.2018 | 14:06

Чотири пілотні школи, які впроваджують на Тернопільщині реформу нової української школи, отримали сучасні розвиваючі конструктори LEGO Playbox. Дидактичні матеріали, а також набори «Шість цеглинок» для кожного учня пілотного проекту сьогодні, 12 квітня, передав голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Завдяки сучасним конструкторам втілюватиметься унікальна технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити.

more...

Непоправна втрата – у вічність відійшов Михайло Левицький

12.04.2018 | 13:00

11 квітня патріотичну українську спільноту вразила трагічна звістка. О 5 годині ранку на 71-му році життя перестало битись серце відомого не лише в Україні, а й у світі, громадсько-політичного діяча, митця з великої літери, подвижника українського відродження Михайла Левицького.

Талановитий поет, обдарований художник, уродженець Львівщини, він з 1984 року жив, працював і творив у Тернополі.

more...

Степан Барна: Саботажу медичної реформи в Тернопільській області я не допущу! (відео)

12.04.2018 | 12:30

Всі попереджені про відповідальність і контроль буде жорстким. Це питання не лише політичної відповідальності, а й відповідальності перед людьми. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час прес-конференції з місцевими засобами масової інформації з приводу підписання декларацій із сімейними лікарями.
 
Головна мета підписної кампанії – дати пацієнтові самостійно можливість обирати свого лікаря.

more...

Павло Розенко: До 1 травня всі пенсії військовим мають бути перераховані і виплачені в повному обсязі

12.04.2018 | 12:23

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголошує на персональній відповідальності керівників силових відомств та обласних управлінь Пенсійного фонду України у разі невчасного подання та оброблення документів, необхідних для здійснення перерахунку пенсій військовим пенсіонерам.

«Нагадую, що стоїть завдання не просто здійснити перерахунок пенсій, а забезпечити виплату вже перерахованих пенсій військовим до 1 травня 2018 року. І це завдання має бути виконане. Я наголошую на персональній відповідальності як керівників силових структур, які мають надати Пенсійному фонду необхідні довідки для перерахунку пенсій, так і на персональній відповідальності керівників обласних управлінь Пенсійного фонду України за невчасне оброблення відповідних документів», - сказав Павло Розенко під час селекторної наради.

more...

Майже 5 тисяч жителів уже підписали декларації із сімейними лікарями Тернопільщини (фото)

12.04.2018 | 11:07

З 2 квітня в Україні стартувала кампанія з підписання декларацій про вибір лікарів з надання первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім’ї». З цієї нагоди голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся з журналістами й поінформував про основні меседжі медичної реформи та розповів покроково, як обрати сімейного лікаря та підписати з ним декларацію.

За словами очільника краю, на сьогоднішній день наявна мережа первинної ланки області нараховує 22 центри первинної медико-санітарної допомоги, 215 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та 734 фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів.

more...

Ми закриваємо для корупціонерів низку способів обійти ProZorro – Президент внесе до Парламенту зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» (вiдео)

12.04.2018 | 10:01

Зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України» зроблять роботу системи публічних закупівель ProZorro ефективнішою та закриють для корупціонерів низку способів обійти її, наголошує Президент Петро Порошенко.

«У мене викликає обурення, коли один і той же державний замовник за державні кошти робить закупівлю дев’яти договорів на суму 199 тисяч гривень. Яка мета? Дуже проста і одна – обійти ProZorro, обійти тендерні ефективні процедури і укласти угоду з кишеньковим постачальником. Тому головна мета, яку має цей законопроект – це зберегти всі позитивні напрацювання ProZorroі не дати аж ніяк нікому дискредитувати цю систему», - наголосив Глава держави.

more...

11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11.04.2018 | 16:05

Щороку, 11 квітня увесь світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цього дня у 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу.
У  березні вказаного року німецьке командування й основна частина охорони втекли з табору перед загрозою бути схопленими американськими військами. Тоді, безпосередньо перед прибуттям американців, на території Бухенвальду (найбільшого концентраційного табору) спалахує збройне повстання, організоване силами самих ув'язнених.

more...
Усього: 16564
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"