Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

18 січня в облдержадміністрації відбувся прийом громадян

18.01.2018 | 14:01

Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик 18 січня провів прийом громадян. Жителі області в переважній більшості зверталися з питаннями особистого характеру. Мова йшла про виділення земельних ділянок, надання субсидій, забезпечення медичного лікування.
Зокрема, мешканець Тернопільського району звернувся з питанням отримання субсидій. Жителька Козівського району — стосовно виділення земельної ділянки сину, учаснику АТО.

more...

Очікується, що участь у зимовій Олімпіаді-2018 візьмуть троє тернопільських біатлоністів

18.01.2018 | 10:11

Державний тренер збірної України з біатлону Євген Колупаєв оголосив попередній склад на зимову Олімпіаду-2018. За інформацією новинного порталу «X-Sport», який брав коментар у наставника команди, імена учасників збірної на Олімпійські ігри визначено на 90 відсотків. Серед жінок це Олена Підгрушна, Юлія Джима, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець, а серед чоловіків – Сергій Семенов, Артем Прима, Дмитро Підручний, Володимир Семаков, Руслан Ткаленко.

more...

Підсумки діяльності управління житлово-комунального господарства ОДА за 2017 рiк (інфографіка)

18.01.2018 | 09:59

Ми зібрали та підготували короткі підсумки роботи управління житлово-комунального господарства Тернопільської облдержадміністрації за 2017 рік. Управління працює за кількома напрямами діяльності і за результатами його роботи по всіх напрямах показники покращилися, порівняно з попереднім роком.

Зокрема, Управління працює над стимулюванням населення до впровадження енергоефективних заходів в житловому секторі за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, відновлювальними джерелами енергії, над реконструкцією об’єктів теплоенергетики, переведення котелень на альтернативні види палива тощо.

more...

Степан Барна став лідером рейтингу впливових осіб Тернопільщини

18.01.2018 | 09:55

За результатами рейтингу впливових осіб області, який щорічно проводить відомий новинний портал «За Збручем», лідером став голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Загалом у рейтингу були представлені 10 впливових осіб нашого краю, серед яких політики, бізнесмени, науковці та духовенство.

Як пише інтернет-видання, у третій рік повноважень Степан Барна вступає одноосібним лідером їхнього рейтингу. Мабуть, він перший за останні 20 років голова ОДА, про чию ймовірну відставку навіть не пліткують. Наразі у керівника Тернопільщини високі показники довіри, як у Києві, так і серед місцевих еліт. Зі столиці щороку на Тернопільщину надходять кількасотмільйонні транші на розвиток інфраструктури, відбудовуються дороги, соціальні об’єкти. Область змінюється.

more...

На Тернопільщині відбудеться культурно-мистецький захід «Нова радість стала»

18.01.2018 | 09:52

На Театральному майдані Тернополя зберуться колядувати, щедрувати та виступати із вертепами творчі колективи з усієї області. Відбудеться дійство у неділю, 21 січня, о 14.00 годині.

Обласне свято зимового календарно-обрядового фольклору «Нова радість стала» організовують задля відродження, збереження, розвитку, популяризації традицій та обрядів зимового календарного циклу, посилення впливу народного мистецтва, різдвяних, новорічних, водохрещенських свят на духовне та естетичне збагачення, а також на ознайомлення із фольклорно-етнографічними колективами та їх творчими досягненнями.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують до участі у конкурсі на написання та покращення статей у Вікімандрах

17.01.2018 | 14:12

Жителі Тернопільської області можуть взяти участь у конкурсі на написання та покращення статей українською мовою в онлайн-путівникові «Вікімандри». Конкурс «Підтримай Вікімандри Українською» триватиме з 1 до 28 лютого. Його мета – наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн-путівника про подорожі українською та іншими мовами.

Як повідомляють у відділі туризму Тернопільської облдержадміністрації, Вікімандри – це один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

more...

На Тернопільщині роздільним способом збирання сміття користуються 120 населених пунктів (відео)

17.01.2018 | 14:08

Відповідно до правок Закону України «Про відходи», які набули чинності з нового 2018 року полігонам заборонено приймати сміття гамузом. На сортувальних лініях його мають розділяти на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. В області такий сміттєво-сортувальний комплекс є у селі Плебанівка Теребовлянського району, у Ланівцях, Зборові та Козові – власні сортувальні машини, які теж є допоміжними для переробки та утилізації відходів.

more...

Глава держави: У 2018 році маємо амбітні пріоритети в реформах

17.01.2018 | 11:53

У 2018 році пріоритети України в реформах є не менш амбітними: приватизація, дерегуляція, покращення інвестиційного клімату, Національне бюро фінансової безпеки, податок на виведений капітал, ліберальне валютне законодавство, подальше удосконалення тендерного законодавства, роботи енергетичного сектору, а також законодавство про національну безпеку. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Президент зауважив, що Україна високо цінує підтримку з боку Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку.

more...

У Чорткові проведуть чемпіонат України з пляжного волейболу у приміщеннях

17.01.2018 | 11:24

Чемпіонат України з пляжного волейболу у приміщеннях відбудеться протягом 19-21 січня у Чорткові. Змагання проведуть за сприяння Чортківської міської ради.

Власні сили на Чемпіонаті випробують юні спортсменки. Учасницями турніру стануть команди дівчат віком до 17 років.

more...

Об’єднані територіальні громади західних областей України навчатимуться на Тернопільщині

17.01.2018 | 11:10

На Тернопільщині відбудеться навчання для представників об’єднаних територіальних громад заходних областей України. Перша сесія проекту «Школа локальної демократії» відбудеться у Тернополі 26-28 січня. Загалом, в рамках реалізації проекту, передбачено 3 навчальні сесії, освітня поїздка в Польщу та муніципальний форум.

Як повідомляють у Центрі розвитку громад, протягом першої сесії учасники розглянуть такі теми: особливості роботи органів місцевого самоврядування у процесі децентралізації; управління житлово-комунальним господарством в умовах реформування; методи впровадження інструментів участі (позитивні приклади інших міст); а також реєстрація громадської організації.

more...
Усього: 16044
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"