Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Федерація боксу Тернопілля відзначила кращих спортсменів та тренерів за результатами 2017 року

19.01.2018 | 10:51

У Федерації боксу Тернопільської області підбили підсумки роботи серед спортсменів та тренерів за минулий рік. Відтак, було перелічено досягнення боксерів, завойовані ними місця в обласних, міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях та нагороджено найдостойніших.

Як повід омив заступник директора КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» Анатолій Яцина, серед відзначених - троє вихованців школи. Це - кандидати в майстри спорту України Віталій Шморгун та брати Назар і Тарас Кордупелі, які були нагороджені «срібними рукавичками» у вигляді ювелірних виробів від керівника обласної Федерації боксу Євгена Степанова.

more...

Тернопільщина входить у трійку лідерів щодо залучення капітальних інвестицій в область (інфографіка)

19.01.2018 | 10:40

Традиційно Міністерство економічного розвитку і торгівлі України представило економічний розвиток у розрізі регіонів України за січень-листопад 2017 року.

Тернопільщина, за результатами аналізу, входить у трійку областей із найбільшим залучення капітальних інвестицій. У відсотковому відношенні за 9 місяців 2017 року маємо приріст на 49,9% і тому почесно посідаємо 2-ге місце.

more...

Степан Барна: Підписання Меморандуму про співробітництво з Німецько-Українським фондом – це потужний стимул для розвитку підприємництва області

19.01.2018 | 10:00

Німецько-Український фонд і Тернопільська обласна державна адміністрація підписали Меморандум про співробітництво у сфері підтримки фінансування та розвитку малого та середнього підприємництва Тернопільської області. Домовленість дозволить розпочати активні дії щодо впровадження в регіоні Програми субсидування процентних ставок для місцевих малих та середніх підприємствах.

Під час зустрічі керівництва області, місцевого бізнесу та керівника НУФ з нагоди підписання Меморандуму відбулася презентація програми Німецько-Українського Фонду з підтримки фінансування інвестиційних проектів малого та середнього підприємництва, що впроваджується завдяки спільним зусиллям Уряду Німеччини.

more...

Другий Святвечір Степан Барна провів з бійцями артилерійської бригади та Національної гвардії (фото)

18.01.2018 | 21:59

Мені приємно, що у нас склалася вже добра традиція – проводити святвечори з військовослужбовцями. І сьогодні як Різдво, так і Водохреща представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування відзначають з українською армією. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час святої вечері у тернопільській артилерійській бригаді.

«6 січня я мав можливість побувати на Святвечорі з солдатами Чортківської військової частини. Але найважливіше, що ми сьогодні молитовно перебуваємо з нашими 250 тисячами солдатів, котрі захищають територіальну цілісність нашої держави», – наголосив голова ОДА.

more...

У Тернопільській університетській лікарні відбудеться День ізраїльської медицини

18.01.2018 | 16:25

19 січня у Тернопільській університетській лікарні відбудеться День ізраїльської медицини. У медзакладі перебуватиме делегація висококваліфікованих лікарів з Ізраїля, яка проведе безкоштовний прийом та діагностику захворювань.

Ізраїльські фахівці Павел Фельдблюм- голова Наглядової ради «Об’єднання іудейських релігійних організацій України», Міхаель Райхель – ортопед, спінальний хірург, Алекс Штурман – кардіолог та Валерій Берсудський – офтальмолог працюватимуть у кардіологічному, ортопедичному та офтальмологічному відділеннях Тернопільської університетської лікарні з 10:00 до 13:00 години.

more...

Колядники з медичного університету завіншували в обласній адміністрації (фото)

18.01.2018 | 16:21

Напередодні Свята Водохреща студенти та викладачі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського заколядували та защедрували в Тернопільській обласній державній адміністрації. Колядники прийшли не лише з добрими побажаннями на щасливий та успішний рік, а й поставили Вертеп.

Під час дійства працівникам адміністрації, а також очільнику Тернопільщини Степанові Барні вони побажали здоров’я, натхнення, нових сил та втілення задумів і реалізації всіх планів.

more...

Тернопільщина збільшила приріст сільськогосподарського виробництва на 7,5% (інфографіка)

18.01.2018 | 16:18

Традиційно Міністерство економічного розвитку і торгівлі України представило економічний розвиток у розрізі регіонів України за січень-листопад 2017 року. 

Відповідно за результатами діяльності проведеного аналізу в розрізі агропромислових комплексів усіх областей, Тернопільщина посідає 1-ше місце у рейтингу по приросту сільськогосподарського виробництва, який у нашій області складає 7,5%. Це найбільший показник в Україні.

more...

Геннадій Зубко доручив головам ОДА контролювати ситуацію в областях на час негоди

18.01.2018 | 16:13

17 січня відбулося відео-селекторне засідання під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. Скликали засідання у зв'язку із погіршенням погодних умов та сильними снігопадами. Участь у нараді взяв Перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак.

Як зазничив під час наради Геннадій Зубко, досить складною є ситуація в південних областях, де 17-19 січня очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів. Тому, крім розчищення транспортних магістралей, в першу чергу мають бути задіяні всі енергетичні служби областей для вчасного відновлення електромереж. Також відсьогодні, як наголосив Геннадій Зубко, роботу керівництва департаментів ЖКГ ОДА необхідно перевести в режим цілодобового чергування.

more...

Підсумки діяльності департаменту соцзахисту населення ОДА за 2017 рік (інфографіка)

18.01.2018 | 15:35

Ми підготували короткі підсумки роботи департаменту соціального захисту населення Тернопільскої ОДА за 2017 рік. Департамент працює з внутрішньо переміщеними особами, з постраждалими учасниками Революції Гідності, з учасниками АТО, з ветеранами воєн, а також займається пільгами, різними видами соціальних допомог, наданням субсидій тощо.

Зокрема, у 2017 році громадянам області виплатили монетизовані субсидії на суму 75,4 млн. грн. За кошти Державного фонду регіонального розвитку відкрили відділення стаціонарного догляду у с. Великі Дедеркали Шумського району з сучасними умовами проживання на 38 ліжко-місць. 71 208 жителям області призначили соціальних допомог на суму 1 млрд. 523 млн. грн.

more...

Степан Барна ініціював перед Президентом України виплату стипендії доньці Віктора Гурняка

18.01.2018 | 14:59

Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків», підготовлений Держкомтелерадіо.

Стипендії Президента України будуть призначені Юстині Гурняк, 2012 року народження, доньці журналіста Віктора Петровича Гурняка, та Олені Черніковій, 2014 року народження, доньці журналіста Олександра Юрійовича Чернікова. Виплату стипендії доньці Віктора Гурняка Юстині ініціював перед Президентом України Петром Порошенком голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...
Усього: 16044
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"