Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На різдвяні свята на Тернопільщину прибувають близько 200 дітей зі східних областей

03.01.2018 | 12:15

Близько 200 дітей зі східних областей України, а саме з міст Рубіжне та Сєвєродонецьк Луганської області та з кількох районів Донецької області, проведуть різдвяні свята на Тернопільщині. Відбудеться це в рамках культурної акції «Схід та Захід разом».

Перша черга дітей прибула у вівторок, 2 січня. За словами начальника управління освіти й науки Тернопільської облдержадміністрації Ольги Хоми, 20 дітей з міста Рубіжне прийняла Монастириська районна державна адміністрація. На Монастирищині діти перебуватимуть з 2 до 7 січня.

more...

Кращих благодійників, волонтерів та меценатів країни відзначать унікальною нагородою «Ангел добра»

03.01.2018 | 12:06

До 15 лютого 2018 року благодійників з усієї України номінують на одержання найпрестижнішої нагороди у сфері благодійності. Наприкінці березня наступного року будуть поціновані ті, хто своїми справами робить світ кращим. Не пропустіть термін подачі заявок, адже кожного з нас оточують люди, про справи яких має дізнатися вся країна.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму заявки можна скачати за посиланням. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи).

more...

Про підсумки року, що минув, та плани на 2018-ий розповів Степан Барна у студії МедіаТОРа (відео)

03.01.2018 | 11:55

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна у студії першого інтернет-телебачення області МедіаТОР підбив підсумки року, що минув, та розповів про плани на 2018-ий.
 
Зокрема, говорили про медичну та освітню реформи, про закриття завдяки ініціативі народних депутатів від Тернопільщини та голові облдержадміністрації заборгованості по зарплатах для медиків області, про повернення з полону трьох бійців з Тернопільщини, а також обговорили обласний бюджет-2018 року. 

more...

МОН: У 2018 році планується створити майже 35 тис. місць у дитсадках

03.01.2018 | 10:10

У 2018 році органи місцевого самоврядування планують створити 34,9 тис. місць у дошкільних навчальних закладах. Відповідні показники закладено в затвердженому Урядом Плані подолання черги в дошкільні навчальні заклади до 2020 року.

Збільшення кількості місць відбуватиметься завдяки 8 різним підходам. Перше - це відкриття 77 нових дошкільних закладів освіти та створення додаткових 7 тис. 430 місць. Ще 4 тис. 135 місць буде створено за рахунок відкриття навчально-практичних комплексів.

more...

Бійці з Тернопільщини, які повернулися з полону, адаптовуються до мирного життя

02.01.2018 | 15:38

Напередодні Різдва Христового голови Тернопільської ОДА Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук зустрілися з трьома військовими, які кілька днів тому повернулися з полону. Разом вони повечеряли та у невимушеній атмосфері обговорили плани на майбутнє.

«Повернення хлопців з бандитського полону – одна з найприємніших подій року, що минув! Під час новорічної вечері поспілкувались про життя з Олексієм Кодьманом, Василем Гулькою та Володимиром Бачинським. Дякую Президенту України Петру Порошенку та роботі Ірини Геращенко за те, що наші бійці отримали можливість зустріти Новий рік вдома!»

more...

Володимир Богайчук: У 2017 роцi пройдено важливi етапи втілення медичної реформи (вiдео)

02.01.2018 | 15:07

Реформи у системі охорони здоров’я активно втілювалися у Тернопільській області протягом 2017 року. За словами начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука, пройдено найважливіші етапи втілення реформи надання первинної допомоги, створення госпітальних округів, а також реформи третинного рівня.

more...

Степан Барна: Підтримка військових та їхніх родин – це одне з основних завдань на 2018 рік

02.01.2018 | 13:05

У Тернопільській області на обліку щодо покращення житлово-комунальних умов перебувають 33 інваліди війни І та ІІ груп з числа учасників АТО та 135 членів сімей учасників АТО. Для того, щоб виплатити допомогу на придбання житла для вищезазначених категорій осіб, їм потрібно стати на чергу в органах місцевого самоврядування за місцем реєстрації. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час щотижневої скайп-наради з головами РДА та ОТГ.

more...

Ольга Хома: До 1 вересня 2018 року інклюзивно-ресурсні центри мають бути створені у кожному районі області

02.01.2018 | 12:07

Відповідно до ст. 20 ЗУ «Про освіту» та Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 №545 «Про затвердження положення про інклюзивно-ресурсний центр» в області мають бути створені інклюзивно-ресурсні центри. На цьому наголосила начальник управління освіти й науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома під час щотижневої скайп-наради з головами РДА та ОТГ.

За її словами, мета інклюзивно-ресурсних центрів – це надання освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами. Їх створюють на заміну психолого-медико-педагогічних консультацій.

more...

На Тернопільщині відзначили 109-ту річницю з дня народження Героя України Степана Бандери (фото)

01.01.2018 | 20:00

Сьогодні виповнюється 109-та річниця від дня народження Степана Бандери – політичного діяча, одного з провідних ідеологів й теоретиків українського націоналістичного руху минулого століття. Вже традиційно багато років поспіль ми маємо можливість відзначати цю дату. І до його пам’ятника у Тернополі щорічно покладають квіти не лише ветерани Української Повстанської Армії, його вшановують всі, хто живе націоналістичною ідеєю. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відзначення річниці від дня народження Героя України та лідера революційного духу нації.

more...

Степан Барна: Троє наших хлопців повернулися з полону – а це означає, що одна із страшних сторінок війни для нас перегорнута (фото)

30.12.2017 | 12:54

Сьогодні ми щасливі, що перегорнули для себе одну із страшних сторінок війни, і троє наших хлопців з Тернопільської області Олексій Кодьман, Василь Гулька та Володимир Бачинський повернулися з полону живими-здоровими. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі бійців з нашого краю, які понад два роки перебували у полоні луганських та донецьких бойовиків.

74 військовополонених, серед яких було й троє наших земляків, звільнили 27 грудня.

more...
Усього: 16044
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"