Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Підсумки роботи Тернопільської ОДА за тиждень у цифрах та фактах (інфографіка)

24.02.2018 | 15:09

Уже традиційно наша рубрика «Підсумки тижня» інформує жителів області про основні здобутки та досягнення Тернопільської обласної державної адміністрації у цифрах та фактах.

Цьоготижнева інфографіка про основні події та досягнення Тернопільщини демонструє, чим жила область протягом робочого тижня від 19 до 23 лютого.

more...

Галина Воляник: Кредитування малого та середнього бізнесу Тернопільщини стане потужним стимулом для його розвитку

24.02.2018 | 14:55

Тернопільська облдержадміністрація активно співпрацює з Німецько-українським фондом (НУФ). Цьому, власне, передувало підписання в січні 2018-го Меморандуму про партнерство, основним у якому є фінансування та розвиток малих та середніх підприємств області. Про це зазначила директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Галина Воляник.

За підсумками наради, яка відбулася в облдержадміністрації, вона розповіла, що за участі в. о. керівника Німецько-українського фонду Валерія Майбороди, розробили Порядок фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва в Тернопільській області.

more...

Підрозділи територіальної оборони Тернопільської області взяли участь у вишкільному тренуванні (фото, відео)

23.02.2018 | 19:41

У рамках проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» 23 лютого відбувся вишкіл загонів територіальної оборони на базі полігону c. Біла Тернопільського району.
«Єдиний всеукраїнський стрілецький день» вже став хорошою традицією, яку ми вдосконалюємо та розвиваємо, — розповів військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату Леонід Нечепорук. — У сьогоднішній бойовій підготовці взяли участь 150 осіб, серед яких жителі Заліщицького, Борщівського, Теребовлянського, Гусятинського, Шумського та Чортківського районів».

more...

Дві громади на Тернопільщині отримали комп’ютерне обладнання для соціальних фронт-офісів (фото)

23.02.2018 | 16:37

Днями дві об’єднанні територіальні громади області, а саме: Шумська й Теребовлянська, отримали сучасне комп’ютерне обладнання для соціальних фронт-офісів. Відтепер соціальні послуги для жителів цих громад будуть ще зручнішими, комфортнішими та ближчими.

Власне, комп’ютерне обладнання для фронт-офісів цих ОТГ вдалося забезпечити в рамках спільного проекту Міністерства соціальної політики України та Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», а також за сприяння департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації.

more...

Про здобутки реформи децентралізації та успішність громад розповіли на Тернопільщині

23.02.2018 | 16:34

У Тернопільському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся прес-сніданок, під час якого обговорили реформу децентралізації в області, а також підбили проміжні підсумки й окреслили плани на поточний 2018 рік. Про успіхи та здобутки від реформи місцевого самоврядування розповіли Віктор Литвинчук, директор Тернопільського відокремленого підрозділу установи ЦМС та Володимир Харченко, начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

more...

Маємо створити всі умови, щоб українські вчені не покидали країну – Президент на зустрічі з обдарованою молоддю

23.02.2018 | 11:27

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з обдарованою молоддю наголосив на необхідності створення умов, щоб українські вчені не покидали Україну і не виїжджали працювати за кордон.

«Ми все будемо робити для того, щоб у нас для молодих вчених, якщо вони мають талант, хист і нестримне бажання займатися наукою, створити максимальні умови. В жодному разі не можна допустити, щоб вчені вимушені були покидати Україну», - наголосив Глава держави. Він додав, що жодним чином не заперечує можливість виїзду та навчання студентів за кордоном і розуміє переваги братніх університетів та української вищої школи. «І щоб вони гарантовано поверталися додому», - зазначив Президент. Він зауважив, що за статистикою, раніше, коли направляли студентів вчитися за кордон значна частина залишалася працювати там.

more...

Досвід співпраці переробного заводу з кооперативами на Волині переймала делегація з Тернопільщини (фото)

23.02.2018 | 10:36

Компанія POLKO, яка працює в селищі Маневичі Волинської області, спеціалізується на переробці ягід, фруктів та грибів. Сировону для переробки заготовляє у місцевих кооперативів та у кооперативів із сусідніх областей. Як взаємодіють між собою виробники та переробник і яка від цього вигода, – знайомилися із досвідом наших сусідів заступник голови облдержадміністрації Олег Валов, голова Саранчуківської ОТГ (Бережанський район) Володимир Петровський та представники трьох кооперативів, які вже функціонують на Тернопільщині.

more...

Спілкування у форматі «World Cafe» у Тернополі об’єднало владу, бізнес та експертів (фото)

22.02.2018 | 16:03

Обговорення на тему як наростити інвестиції в економіку Тернопільщини у форматі «World Cafe» – це достатньо цікава ініціатива проекту «U-LEAD з Європою» для Тернопільської області, адже сама мета заходу говорить про покращення інвестиційного клімату та збільшення експортних можливостей нашого бізнесу. А це, відповідно, є достатньо серйозними складовими розвитку нашого краю. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відкриття заходу.

more...

На Кременеччинi триває Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги (фото)

22.02.2018 | 12:37

Уже вдруге на Кременеччині відбувається Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Кременецькі медичні ралі – 2018». Змагання користуються популярністю не лише серед українських медиків, а й зарубіжних. Свою майстерність демонструватимуть 32 команди-учасниці, серед яких 18 команд з різних областей України та 6 міжнародних команд з Республіки Польщі, Литви та Ізраїлю, 4 команди представляють вищі навчальні заклади, 2 – приватні клініки, також є команда госпіталю прикордонників зі Львова та збірна медичних закладів силових структур.

more...

Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1,5 тисячі гривень

22.02.2018 | 10:52

Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону. 21 лютого на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено  постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям.

more...
Усього: 16241
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg