Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Тернопільщина / Житлово-комунальне господарство

Водопостачання та водовідведення


Централізованим питним водопостачанням в області забезпечено 33 населені пункти (міста, селища міського типу). Послуги з централізованого водопостачання надає 32 підприємства, з яких 31 комунальної та 1 приватної форми власності.

Протяжність водопровідних мереж становить 1256,1 км.

Засобами технологічного обліку води оснащено 93 % водозабірних споруд. Квартирними засобами обліку оснащено 90 % квартир.

Для централізованого водопостачання Тернопільській області використовується 105 водозаборів, в тому числі один водозабір поверхневий з річки Серет.

Із 35 міст та селищ міського типу області, централізованими системами водовідведення забезпечено 28 населених пунктів, централізоване водовідведення відсутнє у смт Мельниця-Подільська Борщівського району;  смт Золотий Потік Бучацького району, смт Скала-Подільська Борщівського району; смт Гримайлів Гусятинського району; смт Залізці Зборівського району; смт Козлів Козівського району; смт Коропець Монастирського району). Послуги із централізованого водовідведення надає 26 підприємств, з яких 25 комунальної та 1 приватної форми власності.

Загальна протяжність мережі водовідведення становить 599,8 км.

Cпеціалістами міжрайонних відділів та відділень Державної установи „Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” в області регулярно відбираються проби води із джерел централізованого та децентралізованого водопостачання для проведення хімічного та бактеріологічного аналізу. Для покращення якості питної води в м.Тернопіль двічі на рік здійснюється планова профілактична дезінфекція водогонів, резервуарів питної води та водопровідної мережі міста. Якість питної води на території області в цілому відповідає основним нормативним вимогам санітарно-епідеміологічних норм.

За результатами обстежень технічного стану об’єктів водопровідно- каналізаційного господарства, в ході підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року, проведено профілактично-відновлювальні роботи на 31 комунальній водопровідній та 31 каналізаційній насосних станціях, проведено ремонт або заміну 16,4 км комунальних водопровідних мереж та 4,5 км комунальних каналізаційних мереж.

В 2016 році за рахунок коштів Світового банку КП „Тернопільводоканал” закуплено обладнання для двох лабораторій на суму понад 6 млн гривень. Лабораторія хіміко-бактеріологічного контролю питної води закупила обладнання, яке дозволить контролювати 50 сполук, зокрема 20 металів, групу пестицидів, хлорорганічні похідні, нафтопродукти, феноли та хлорфеноли.

В м. Чортків для безперебійного надання послуг з централізованого водопостачання та покращення їх якості закуплено новий потужний економний німецький насос з частотним управлінням і плавним пуском на суму 286822 гривень, який зможе забезпечити безперебійне постачання водою мешканців мікрорайонів, які користуються водою з водозабору „Білокамінна”.

З метою покращення стану водопровідно-каналізаційного господарства області за рахунок місцевих бюджетів виконано роботи на суму 10,555 млн гривень. На заходи, пов’язані з поліпшенням питної води виділено 664,25 тис гривень.

У 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку реалізовано 5 об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства в містах Підгайці, Борщів, Почаїв, Ланівці та селищі Товсте на загальну суму 23,865 млн гривень з державного бюджету.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, проведено роботи на п’ятьох об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства в Борщівському, Підгаєцькому та Козівському районах загальною вартістю 2,493 млн гривень.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад проведено роботи на 14 об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства в дев’ятьох ОТГ області загальною вартістю 10,540 млн гривень.

Протягом 2016 року Тернопільською обласною державною адміністрацією, як органом ліцензування, видано ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству „Заліщицький водоканал” Заліщицької міської ради.
Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg