Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Зовнішньоекономічна діяльність

Форуми, виставки, ярмарки


Щодо участі у Другому українському форумі Шовкового шляху

---------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017 році

Міжнародні виставки – ярмарки в Грецькій Республіці у 2017 році

Інформація щодо виставкових заходів в Ісламській Республіці Іран
---------------------------------------------------------------------------

           За інформацією Українського торгового представництва в Китайській Народній Республіці китайська компанія Jinnoc Int’l Expo Co. Ltd. має намір організувати 13 щорічних виставок у Китаї у 2017 році.

Детальніше про компанію можна дізнатись за наступним посиланням: http://www.jinnoc.com/en/. Участь у виставках може бути, як індивідуальна, так і колективна.

            З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатись до спеціаліста з проектного менеджменту (пані Lily Zhao) за допомогою електронної адреси: lily.zhao@jinnoc.com.

--------------------------------------------------------------------------

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. №917-р „Про участь України в Міжнародній спеціалізованій виставці „Експо- 2017” проводиться робота з підготовки до проведення вказаної виставки.

У разі зацікавленості щодо участі в роботі Національного стенду України на Міжнародній спеціалізованій виставці „Експо-2017” необхідно зв’язатися з представниками Торгово-промислової палати України за такими контактами: тел.: (044) 568-57-53, електронна пошта: enb-expo@ucci.org.ua.

--------------------------------------------------------------

            Від імені Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Офісу з просування експорту та Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій запрошуємо українських виробників до участі в Українській торговій місії до Канади, яка відбудеться в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана наприкінці жовтня 2017 року.

Торгова місія дасть можливість українським експортерам зорієнтуватись в особливостях канадського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, стане практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських товарів до ринку Канади.

Попередня реєстрація відкрита до 30 вересня 2017 року за посиланням: https://goo.gl/13VBSJ.

У разі будь-яких питань, просимо звертатись до Марії Шевчук, Офіс з просування експорту : +380(67)-234-89-14, mshevchuk@epo.org.ua.

-----------------------------------------------------------------

        11 жовтня 2017 року в м. Києві відбудеться Форум «Відносини між В’єтнамом та Україною в новому періоді», який організовано Посольством Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та Торгово-промисловою палатою України з нагоди 14-го засідання Міжурядової в’єтнамсько-української комісії з питань торгово-економічного й науково-технічного співробітництва. Програмою Форуму передбачені виступи урядовців з обох сторін, а також В2В зустрічі представників бізнесу.

Деталі за тел.: 0352 52 08 65 – управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської облдержадміністрації.

   --------------------------------------------------------------------------

 «Всесвітній форум з розвитку експорту'2017» («World Export Development Forum'2017») і низка супутніх заходів будуть проходити у Будапешті у період з 24 по 26 жовтня 2017 року під егідою Уряду Угорщини. Організатор програми – Центр Міжнародної торгівлі (ITC, www.intracen.org) при Організації Об’єднаних Націй.

Великомасштабна конференція та індивідуальні зустрічі у форматі «В2В» відбуватимуться з залученням компаній АПК, які представлятимуть наступні напрямки галузі:

-          рослинництво, виробничі та переробні технології;

-          зернові культури;

-          олійні культури.

Детальніша інформація про Форум доступна на англомовній версії веб-сайтуITC: http://www.intracen.org/itc/events/world-export-development-forum/ .

Ділові зустрічі «В2В», які проводитимуться у рамках Форуму, покликані об’єднати зацікавлених у продажу та/або закупівлі с/г продукції і технології с/г виробників, учасників зовнішньоторговельної діяльності, оптової і роздрібної торгівлі, трейдерів з усього світу, а також інвесторів, які цікавляться можливостями інвестування в окремі галузі сільського господарства. Учасникам будуть створенні сприятливі умови для проведення перемовин з угорськими та міжнародними компаніями, упродовж яких можуть бути обговорені питання конкретного ділового співробітництва.

Агропромислові компанії України, які зацікавлені у виході на міжнародний ринок, можуть заявити про свої наміри щодо участі у зустрічах «В2В» заздалегідь, шляхом заповнення Реєстраційного листа, який розміщений на домашній сторінці заходу: http://www.intracen.org/WEDF-2017-Business-to-Business-meetings-24-and-25-October-2017/.

Додаткову інформацію про участь в індивідуальних зустрічах «В2В» Відділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні готовий надати усім хто цікавиться, зразу після надходження їх запиту.

--------------------------------------------------------------

           26 – 27 жовтня 2017 року в Україні пройде дводенний VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу». Перший день форуму відбудеться 26 жовтня 2017 року у Києві, другий день – 27 жовтня 2017 року в Одесі.
            Щорічний міжнародний бізнес-форум проходить вже четвертий рік поспіль та об’єднує представників влади та бізнес-спільноти України і Польщі з метою розвитку польсько-українських торгово-економічних відносин, пошуку і реалізації бізнес-проектів та сприяння зростанню притоку інвестицій в українську економіку.
          Ключові тематики цьогорічного форуму:

  • Транспортна інфраструктура і логістика в розрізі польсько-українського співробітництва;
  • Перспективи польсько-українського співробітництва в енергетичному секторі, у тому числі «зеленої енергетики»;
  • Інструменти доступу до дешевих фінансових ресурсів ЄС та Польщі;
  • Інвестиційні проекти та інвестиційна привабливість регіонів.

Місце проведення у Києві: готель «Київ», «Тріумфальна зала», м. Київ, вул. М. Грушевського, 26/1.
Місце проведення в Одесі: Будинок прийомів Одеської обласної ради, м. Одеса, провулок Санаторний, 2
Деталі на: http://ukrbizpol.org/novini/vii-mizhnarodniy-forum-dni-polskogo-biznesu-v-ukrayini/.

---------------------------------------------------------------

         Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку та Канадсько-українським проектом з підтримки торгівлі та інвестицій «CUTIS» готується проведення торгової місії до Канади в рамках офіційного візиту Прем’єр-мінстра України В.Б. Гройсмана, який заплановано на 28-31 жовтня 2017 року.

В рамках програми місії плануються наступні заходи:

- проведення Канадсько-українського круглого столу під головуванням Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана;

- В2В зустрічі з потенційними канадськими партнерами, організатором яких виступить Канадсько-українська торгова палата.

Контактна особа в Офісі просування експорту при Мінекономрозвитку: Марія Шевчук, тел.: 067 234 89 14, електронна пошта: mshevchuk@epo.org.ua.

---------------------------------------------------------------

        За інформацією Генерального консульства України в Стамбулі, 9-10 листопада 2017 року в Стамбулі відбудеться ІІІ міжнародний форум космічних, супутникових і телекомунікаційних технологій Global SatShow-2017 під гаслом «Формування майбутніх комунікацій».

       Global SatShow є щорічним мультисекторальним форумом космічної індустрії, в якому беруть участь міжнародні і турецькі розробники та виробники обладнання і технологій, постачальники послуг, регулятори ринку та, відповідно, споживачі, які представляють як космічну сферу, так і компанії державного, оборонно-промислового фінансово-інвестиційного і нафтогазового секторів, операторів мобільного зв’язку, транспортно-логістичних компаній тощо.

         Програмою Global SatShow-2017 передбачено проведення міжнародної виставки та спеціалізованих тематичних засідань з питань розвитку взаємодії, науко-технічного співробітництва, трансферу технологій тощо.

          Контакти: Генеральне консульство України в Стамбулі - Senlikkoy Mahallesi, Adakale Sk. No:13, 34000 Bakirkoy/}Istanbul, Туреччина, тел.: +90 (212)662 25 41, тел./факс: +90 (212) 662 18 76.

          Контактна особа Global SatShow-2017 – Derya Karaman, derya.karaman@medyacity.com.tr, +90 506 746 22 89.

--------------------------------------------------------------

Офіс із просування експорту спільно з Київською торгово-промисловою палатою запрошують українських виробників в експортній категорії «готові продукти харчування та напої» (Food & Beverages) до участі в Українській торговій місії до Китайської Народної Республіки 13-17 листопада 2017 року в рамках проведення продуктивної виставкиFHC CHINA, яка відбудеться 14-16 листопада 2017 року.

FHC CHINA 2017. Global Food&Hospitality Trade Show – це:

–        40 виставкових павільйонів;

–        2350 компаній учасниць з більш ніж 66 країн і регіонів;

–        72 246 професійних відвідувачів в 2016 році

Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC),   м. Шанхай.

На виставці планується організувати сучасний український колективний стенд для 15 компаній із загальною площею до 100 кв.м, яка включатиме зону для проведенняb2b зустрічей усіх учасників торгової місії. Окрім участі та відвідуванняFHC CHINA, в програмі торгової місії передбачені візити на підприємства, неформальні нетворкінг-заходи з китайськими партнерами тощо.

Попередня реєстрація відкрита до 15 червня 2017 року. У разі будь-яких питань, просимо звертатися до Інни Буряк (+38067-828-20-35, iburiak@epo.org.ua).

--------------------------------------------------------------

14 – 15  листопада 2017 року в м. Абу Дабі (Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) відбудеться виставка продуктів агропромислового комплексу „Agriscape”, яка є закритим заходом. Учасники, після затвердження їх кандидатур організаторами, отримують персоналізовані запрошення.

На виставці планують зібрати керівництво найбільш впливових компаній та авторитетних експертів агропромислової галузі з 30 країн світу, зокрема 40 компаній та 300 покупців, які матимуть можливість провести прямі переговори. Відвідувачів буде відібрано за принципом 100 осіб – представників ОАЕ, 100 осіб – представників країн-членів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки та 100 осіб – представників інших країн світу.

Організатором виступає Альянс за безпеку харчових продуктів (м. Абу Дабі), до складу якого входять усі місцеві компанії, які здійснюють інвестування у агропромисловий комплекс закордоном.

Стратегічним партнером є Центр безпеки харчових продуктів   (м. Абу Дабі), що здійснює нагляд за усіма іноземними інвестиціями в агропромисловому секторі ОАЕ.

Складовими елементами виставки будуть:

1. Виставкова зона (кількість стендів обмежена 40 об’єктами, які будуть розділені за принципом „перший прийшов – перший отримав”).

2. 45-хвилинні семінари, під час яких учасники матимуть змогу презентувати свій інвестиційний потенціал.

3. Двосторонні зустрічі.

4. Гала-вечеря.

У разі прийняття рішення про участь необхідно звертатись до Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах: P.O.Box: 35572 – Abu Dhabi – U.A.E.; тел.: (971 2) 6327586; факс: (971 2) 6327506; e-mail: emb_ae@mfa.gov.ua,  веб-сайт: http://uae.mfa.gov.ua.

 

----------------------------------------------------------------------

Центр міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України, спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці організовує участь українських підприємств у роботі 9-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій - COIFair.

До участі запрошуються міські, районні державні адміністрації, підприємства, компанії, що бажають представити інвестиційні проекти на Колективному стенді українських компаній Ярмарку, який  пройде в м. Пекін (Китай), 21-22 листопада 2017 року.

У разі зацікавленості, просимо не пізніше 10 вересня 2017 року підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається (більш детальна інформація в додатках).

Анкета учасника Дев’ятої сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном «Нові реалії, нові можливості»

            ApplicationCOIFair2017

-------------------------------------------------------------------------

          Торгово-промислова палата України спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці організовує колективний стенд українських підприємств на Дев’ятій сесії Ярмарку китайських інвестицій, яка відбудеться 21-22 листопада 2017 року у Виставковому центра м. Пекін (КНР), за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

       У рамках Ярмарку організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі за участю представників реального сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, працівників науково-дослідних об’єднань, експертів. Ярмарок надає можливості для інвестування та налагодження партнерських зв’язків і є дієвим механізмом виходу китайських підприємств на світові ринки, сприяє розвитку двостороннього та багатостороннього інвестиційного співробітництва.

         Для участі у Ярмарку запрошуються підприємства та ділові кола. Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на стенді України складає: з використанням площі розміром 9м2 – 3950 євро, 4,5м2 – 2225 євро, 9м2 – 1480 євро.

        За додатковою інформацією можна звертатися в ТПП України до керівника проекту Станіслави МАЛАХІВСЬКОЇ. Контактні реквізити: тел.: 044-279-17-50, 067-232-92-20; e-mail: ems58@ukr.net.

          --------------------------------------------------------------------------

 

        У вересні 2017 року в Китайській Народній Республіці відбудеться Міжнародна виставка інвестицій та торгівлі CIFIT 2017.

У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході, ознайомитись з його презентацією можна за посиланням: http://www.ex.ua/258574622625 .

 -------------------------------------------------------------------------

На сайті Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (www.rei.mfa.gov.ua) на періодичній основі розміщується інформація щодо проведення міжнародних виставок та ярмарків, зокрема з можливими спеціальними пропозиціями для українських учасників. 

      --------------------------------------------------      
Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg