Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Обговорили питання впровадження системи електронного документообігу в районних державних адміністраціях

22.02.2019 | 15:02

Керівник апарату райдержадміністрації Марія Думанська взяла участь в он-лайн нараді, яку провів  начальник відділу інформаційно – комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації Олександр Трійчук з питань впровадження системи електронного документообігу в районних державних адміністраціях.

 

more...

Розпочато будівництво спортивного комплексу

22.02.2019 | 11:49

Перебуваючи в Бережанському районі голова облдержадміністрації Степан Барна, разом з народним депутатом Тарасом Юриком, заступником голови ОДА Олегом Валовим та керівниками району і міста, побував на міському стадіоні та оглянув місце де вже забили 216 паль для будівництва спортивного комплексу.

more...

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель

21.02.2019 | 16:11

http://volynska.land.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD.jpgВідповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017 – 2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

more...

Відбулося засідання місцевої комісії з ПТЕБ та НС

21.02.2019 | 13:42

Під головуванням голови районної державної адміністрації Ігора відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

more...

У Бережанах молилися за душі Героїв Небесої Сотні

20.02.2019 | 15:46

В Бережанах представники влади, громадськості, навчальних закладів міста прийшли вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які п’ять  років тому на Майдані віддали своє життя за свободу та незалежність держави.

more...

Обговорили напрямки і перспективи розвитку Бережанського району

20.02.2019 | 08:33

19 лютого у Бережанах в конференц-залі агроінституту  відбулася рада регіонального розвитку. Такі ради відбуваються в кожному районі нашої області та в кожному сільському населеному пункті зокрема. Їх значення надзвичайно важливе адже під час прямого діалогу влади з громадою є можливість комплексно напрацювати стратегію роботи на перспективу й підвести підсумки уже зробленого у період 2015-2018 років. Саме з цього розпочав свій виступ голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

19.02.2019 | 15:19

Голова ОДА Степан Барана перебуваючи в Бережанах поклав квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні і меморіальної дошки Героя України Устима Голоднюка та разом з народним депутатом України Тарасом Юриком, заступником голови ОДА Олегом Валовим та керівництвом району і міста  вшанували їхню пам'ять у 5-ту річницю масових розстрілів на майдані.

more...

Степан Барна відвідав Бережанську ЦРКЛ

19.02.2019 | 15:14

Впровадження медичної реформи в Україні по суті є стартом найбільш кардинальних змін в системі охорони здоров'я за всі роки Незалежності. Перебуваючи в Бережанському районіголова облдержадміністрації Степан Барна, народний депутат України Тарас Юрик, заступник голови ОДА Олег Валов побували  в центральній районній лікарні. У супроводі  голови РДА Ігоря Гринкевича та головного лікаря району Василя Вридника оглянули приміщення лікувального закладу, ознайомилися з виконаними роботами з реконструкції теплотраси й опалювальних систем у відділеннях старого корпусу лікарні та котельні.

more...

Державний пріоритет - це безпека

19.02.2019 | 11:47

Державний пріоритет - це безпека. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Степан Барна під час зустрічі з військовослужбовцями військової частини А3200 у місті Бережани.

more...

Відбулася зустріч з активом громади с.Літятин

16.02.2019 | 17:18

Відбулась зустріч першого заступника голови Бережанської районної державної адміністрації Віктора Зінчука  з активом громади села Літятин. Під час спілкування з людьми Віктор Євгенович проінформував про стан справ у районі.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема