Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Опис : Опис : http://oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/rrr.png 

Опис : C:Documents and SettingsАдмінРабочий стол1.jpgОпис : Опис : http://oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ban1.jpg

 Опис : Опис : Описание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОпис : Опис : Описание: Описание: Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Команда «Єдність» с.Рибники вийшла в 1/4 кубка Ліги Чемпіонів з футболу

12.12.2017 | 15:42

Цьогорічний чемпіон району з футболу команда «Єдність» с.Рибники за результатами матчів в груповій стадії, з футбольними командами Монастириського, Теребовлянського та Підгаєцького районів, зайняла І місце і вийшла в 1/4 кубка Ліги Чемпіонів з футболу. Жеребкування відбудеться 16 грудня 2017 року.

more...

До відома членів Громадської ради!

12.12.2017 | 11:48

14 грудня 2017 року о 15.00 год. відбудеться чергове засідання Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації. Порядок денний:

1.     Про підсумки діяльності Громадської ради за 2017 рік.

Засідання ради  відбудеться  в  залі засідання  райдержадміністрації.

 

Тарас  Рутковський,

голова Громадської ради при Бережанській РДА

more...

Про правопорушення у дитячому середовищі йшлося на кущовому семінарі

11.12.2017 | 17:10

В Бережанській районній державній адміністрації відбувся кущовий семінар-тренінг для працівників, які ведуть питання запобігання соціальному сиріцтву, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень у дитячому середовищі на тему: «Взаємодія суб’єктів правовиховної роботи щодо правопорушень  у дитячому середовищі».

more...

У 2018 роцi з державного бюджету видiлять 1 млрд грн. на підтримку малих і середніх фермерів

11.12.2017 | 14:38

Наступного року Уряд продовжить практику державної підтримки пріоритетних галузей економіки. В першу чергу це стосується аграрного комплексу, який формує 12% вітчизняного ВВП і є найбільшим джерелом валюти, яка надходить державі і забезпечує міць української гривні.

У 2018 році видатки на агропромисловий комплекс збільшаться порівняно з 2017 роком на 15% і складуть 7,3 млрд гривень. З цих коштів понад 1 млрд гривень буде направлено на підтримку малих і середніх фермерських господарств. Дотація сільхозвиробникам в бюджеті-2018 передбачена на рівні 2 млрд гривень. Окремо 4 млрд грн буде виділено на підтримку розвитку тваринництва. Також в 1,7 рази збільшиться обсяг коштів, що направляються на здешевлення вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки. На цю програму в 2018 році в проекті бюджету передбачено майже 1 млрд гривень.

more...

Верховна Рада ухвалила підготовлений урядом бюджет економічного зростання

11.12.2017 | 13:00

7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет гарантує безперебійне фінансування видатків, забезпечити взяті урядом зобов’язання щодо подальшого зростання соціальних стандартів, продовження  надважливих реформ. В бюджеті-2018 передбачене зростання видатків розвитку майже на 27%. Пожвавлення економіки сприятиме подальшому зростанню зарплат. В наступному році середня зарплата по країні зросте до 10 тис грн.

more...

В. Зінчук взяв участь в он-лайн нараді

11.12.2017 | 11:42

Перший заступник голови райдержадміністрації  В. Зінчук  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова обласної державної адміністрації С.Барна.     

Під час наради йшлося:

more...

Перший заступник голови РДА провів розширену нараду

11.12.2017 | 10:50

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

На нараді здійснили моніторинг рейтингової оцінки Бережанського району за 9 місяців 2017 року, обговорили питання про виплату заробітної плати працівникам гуманітарної галузі району, про проведення щорічної оцінки держслужбовців, про проведення співбесід з сільськими головами на предмет спільного співфінансування у 2018 році освіти, культури та медицини.

more...

В.Зінчук взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування

08.12.2017 | 15:43

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук та заступник голови райдержадміністрації І.Гринкевич взяли участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району – працівників Бережанської районної ради, депутатіврайонної ради, голів сільських рад.

more...

Почесні нагороди отримали учасники АТО та волонтери

08.12.2017 | 13:51

В залі визвольних змагань Бережанського краєзнавчого музею з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера відбулося урочисте пошанування учасників АТО та волонтерів Бережанщини.

more...

Святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України «В калиновий вінок вплетемо славу України»

07.12.2017 | 10:11

В районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України «В калиновий вінок вплетемо славу України». В них взяли участь військовослужбовці військових частин, які дислокуються в Бережанах, демобілізовані воїни АТО, перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук,  заступник голови районної ради Р.Висоцький та міський голова В.Музичка.

more...

Архів новин

  

 

Актуальна тема