Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

     

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Знання правил поведінки на воді вбереже від біди!

19.04.2018 | 12:45

Найпоширеніший відпочинок влітку – це відпочинок на воді. Саме тому, відпочиваючи, завжди потрібно пам’ятати про безпеку. Тернопільське облводресурсів інформує жителів краю про правила поведінки на воді, які покликані на те, щоб захистити від біди.

more...

Правовий диктатнт

19.04.2018 | 12:19

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерсва юстиції України запрошує прийняти участь у соціальному проекті «Всеукраїнський правовий диктант». 

Участь у проекті безкоштовна!

Реєстрація учасників: www.vpd.in.ua

more...

Президент провів зустріч з Предстоятелями православних церков України

19.04.2018 | 08:38

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Предстоятелями православних церков України та офіційно прийняв Звернення для передачі Вселенському Патріарху Варфоломію про надання українській церкві Томосу про автокефалію з підписами усіх архієреїв, які підтримали це рішення.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет офіційно передав Президенту Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання українській церкві Томосу про автокефалію, підписане усіма архієреями УПЦ КП.

more...

Здійснили уточнення робіт з модернізації системи опалення

18.04.2018 | 15:53

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич та голова районної ради В. Білик побували з районному будинку культури, де разом з проектантами оглянули будівлю та здійснили уточнення робіт з модернізації системи опалення

more...

Степан Барна: Створення єдиної помісної православної церкви – це питання нашого остаточного унезалежнення від Москви!

18.04.2018 | 12:27

Багато православних громадян України хочуть мати єдину автокефальну церкву. Про це також свідчать численні опитування і це також є доцільним в умовах російської агресії, адже єдина помісна православна церква – це саме те, щоб об’єднує та гуртує українців.  Так вважає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

Володимир Гройсман: Власником землі в Україні має стати український фермер

18.04.2018 | 08:23

Єдиним власником землі в Україні має стати український фермер, сказав в ефірі «Свобода слова» на ICTV Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він підкреслив, що Уряд є реальним лоббістом інтересів фермерського руху – в тому числі шляхом запровадження програм підтримки фермерського руху.

«Власником землі має стати український фермер. Не холдинг, не іноземець. Власність на землю має належати українському фермеру. Це принципова позиція», - сказав Глава Уряду.

more...

Петро Порошенко просить надати Томос про автокефалію Православній Церкві в Україні

17.04.2018 | 17:33

Президент України Петро Порошенко написав офіційне звернення до Вселенського Патріарха із проханням надати Томос про автокефалію Православній Церкві в Україні.

"Прошу народних депутатів якнайшвидше підтримати моє звернення до Варфоломія", - зазначив Глава держави на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в нараді з питань реформування місцевого самоврядування

17.04.2018 | 14:09

Системні зміни у зв'язку з реформою місцевого самоврядування передбачають, що її результатом є покращення життя людей. Це стосується й інфраструктурних проектів, і розвитку освітньої, медичної, культурної та соціальної сфер, а також створення та розвиток послуг безпеки (поліцейські та пожежні станції). На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час наради з головами райдержадміністрацій та об'єднаних територіальних громад.

more...

Проводиться конкурс шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

17.04.2018 | 12:06

З нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управління юстиції у Тернопільській області з 16 квітня по 02 червня 2018 року проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!».

more...

Майбутнє лісу у твоїх руках

17.04.2018 | 12:00

Протягом місяця з 21 березня до 21 квітня в області триває масштабна акція з озеленення «Майбутнє лісу у твоїх руках». В рамках акції працівники райдержадміністрації, районної ради, галузі освіти та культури взяли участь в зеленій толоці.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема